ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 16:41

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Квітень » 09
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 09.04.2011 |Голосов: 0

8 квітня відбулася п’ята сесія районної ради шостого скликання, в роботі якої,крім депутатів, взяли участь голова та заступник голови, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району, а також депутат Житомирської обласної ради Годований О. М.
Відповідно до порядку денного першим на сесії було розглянуто питання про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік. З інформацією виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Суботенко Н. О. Депутати затвердили Програму залучення інвестицій в економіку району на 2011-2015 роки, Програму забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки, внесли зміни до Програми забезпечення депутатської діяльності на 2011 рік, Комплексної програми "Турбота” на 2011-2012 роки. На сесії було розглянуто питання про стан дотримання чинного законодавства у сфері використання та охорони лісів у Андрушівському районі. В цьому питанні виступили заступник начальника районного управління АПР Весельський В. М., лісничий Андрушівського лісництва Мельник І. О. та ін. Депутати заслухали питання про стан роботи підприємств зв’язку Андрушівського району, про встановлення відзнак Андрушівської районної ради, про закріплення депутатів районної ради за сільськими, селищною, міською територіальними громадами. Розглянули також протест прокурора Андрушівського району. З даного питання виступили старший помічник прокурора району Гончарук В. П., міський голова Бойко В. І., депутат обласної ради Годований О. М., голова районної державної адміністрації Мазур Б. В., голова районної ради Мельник О. В., депутати Хоменко В. А., Михайловський С. А., Осадчук О. В., Казмірчук В. А. та ін. Сімнадцять питань комунальної власності, які стояли в порядку денному сесії, перед цим були обговорені на засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності. Рішення з усіх розглянутих питань були прийняті одноголосно.
Наш кор.