ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.210.99.209
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 16.04.2024 11:18

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Квітень » 07
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.04.2011 |Голосов: 0
   Людям поважного віку, ветеранам праці притаманні ініціативність, творчість та наполегливість в досягненні мети. Реалізувати себе в різних сферах життєдіяльності - таке завдання поставили перед собою члени президії районної ради ветеранів на черговому засіданні.
У виступах Семенова М. О., Ковтун Р. Ф., Піцикевича С. А. говорилося про турботу, якою оточені ветерани та учасники війни, і про те, що ще слід зробити для поліпшення їх життя та соціального захисту. У виступах йшла мова також про підготовку матеріалів до випуску додаткового тому Книги Пам’яті України «Переможці». Було наголошено, що назріла необхідність значно поліпшити роботу ради ветеранів. Слушні пропозиції висловили Ворона В. Д., Войцехівський Б. І., Дяченко Я. А., Озорніна Н. І. Говорилось про пошуки нових форм і методів роботи організаціі по залученню ветеранів праці та дітей війни до активного громадського життя. Запропоновано створити комісію з організації культурного відпочинку та дозвілля ветеранів, пенсіонерів. Керівник волонтерського центру Вожик М. В. розповіла про відзначення Міжнародного дня волонтерів. Захід цей ми почали проводити в останні роки. Громадські активісти різних поколінь порозумілися заради досягнення спільної мети - творити добро для тих, хто ним обділений. За проявлені людяність і доброту, чуйність і повагу до людей похилого віку ветеранська організація району відзначила подякою учнів 11-их класів Андрушівської №1, Городківської, Степківської та Червоненської загальноосвітніх шкіл. З усіх заслуханих питань були прийняті відповідні рішення.
 
Надія Горкун,
голова ради районної організації ветеранів.