ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 100.28.2.72
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 17.06.2024 00:46

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Квітень » 29
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 29.04.2011 |Голосов: 0
Пенсійна реформа передбачає право особи передати у спадок кошти, які вона накопичила в обов’язковій накопичувальній системі.
Проектом Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» передбачено, що участь у накопичувальній системі пенсійного страхування візьмуть особи, яким на дату її запровадження виповнилося не більше як 35 років. Крім того, передбачено, що в разі смерті учасника накопичувальної системи пенсійного страхування до досягнення ним пенсійного віку належні йому пенсійні кошти накопичувальної системи пенсійного страхування можуть бути успадковані в порядку, визначеному Цивільним кодексом України. Учасник накопичувальної системи пенсійного страхування матиме право у будь-який час визначити спадкоємцями одну або кілька фізичних осіб, що матимуть право успадкувати кошти з його накопичувального рахунку. Ці особи можуть не перебувати з ним у сімейних або родинних відносинах. У такому разі учасник накопичувальної системи пенсійного страхування складатиме заповіт згідно вимог Цивільного кодексу України. Особи, які мають право на отримання у спадщину коштів накопичувальної системи пенсійного страхування в сумі, що належить померлому учасникові накопичувальної системи та обліковується на його накопичувальному пенсійному рахунку в Накопичувальному фонді, зможуть подати заяву про спрямування таких коштів на свій рахунок у Накопичувальному фонді. Передбачається, що для отримання одноразової виплати учасник накопичувальної системи чи його спадкоємці подаватимуть у територіальний орган Пенсійного фонду заяву та документи, що підтверджують їхнє право на отримання такої виплати. Планується, що одноразова виплата буде здійснюватися протягом десяти робочих днів після надходження заяви та зазначених документів.
 
Алла Тодорчук,
головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації