ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 17:02

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Квітень » 15
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 15.04.2011 |Голосов: 0
Семінар-навчання голів місцевих рад на цей раз пройшов у Городківці. Основні питання, які розглядалися, стосувалися використання землі як найбільшого багатства держави в цілому і кожної громади зокрема.
У своєму виступі начальник фінансового управління райдержадміністрації Н. О. Суботенко поряд з іншим акцентувала увагу на тому, що за І квартал жодна із місцевих рад не виконала плану надходжень до бюджету, а Бровківська сільрада не справилася ще й з планом власних надходжень. Основне наповнююче джерело місцевого бюджету - плата за землю і цим треба вміло скористатися. Далі цю думку розвинув у своєму виступі зав. сектором відділу Держкомзему в районі О. П. Байбула. Першочергове завдання рад - поновлення грошової оцінки землі, формування і встановлення орендної плати за неї та затвердження на сесіях її розміру. А далі - переоформлення договорів з орендарями - фізичними і юридичними особами. Переоцінка угідь має проводитися не рідше як один раз на сім років, тимчасом тільки шість рад у своїх бюджетах передбачили кошти і взялись за оформлення грошової переоцінки землі і на цій основі формування та встановлення нової орендної плати. Багато корисного для себе присутні взяли з виступу головного спеціаліста відділу Держкомзему Н. М. Байбули. Із січня 2012 року вступить у дію закон про продаж землі. Тому зараз так важливо, щоб місцеві ради з розумінням і відповідальністю поставилися до виконання закону про розмежування земель, їх обліку, вирішення трудових спорів, до виготовлення земельно-кадастрової документації тощо. Земля - найбільше багатство і треба знати її вартість. За межами населених пунктів в районі орієнтовно вона становить від 10 тис. грн. за гектар. Про правомірність прийнятих рішень по виділенню земельних ділянок власникам різних форм господарювання, про державний контроль за цими діями, дотримання земельного законодавства розповів учасникам семінару юрис-консульт відділу О. О. Комінарець. Виступив на семінарі землевпорядник з Городківки А. К. Коренівський, який сказав, що більша частина бюджету їх сільської ради наповнюється податком за оренду землі. Немає на території угідь, що не обробляються. Договори оренди своєчасно поновлюються, укладаються додаткові угоди. Орендарі вчасно розраховуються за користування угіддями громади. З інформацією про малі архітектурні форми виступив начальник відділу архітектури і містобудування райдержадміністрації Ю. М. Струць. В роботі семінару брали участь голова районної ради О. В. Мельник та голова райдержадміністрації Б. В. Мазур. Учасники семінару відвідали місцеву школу, храм святої Клари, побували в сільській лікарській амбулаторії та в приміщенні, яке переобладнують під дитсадок.
 
Лідія Наконечна