ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 18:06

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Квітень » 01
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 01.04.2011 |Голосов: 0
1 квітня відбулося засідання координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
Присутні на ньому голови місцевих рад першим заслухали виступ заступника голови районної ради В. Б. Шпаківського про те, як виконується Закон України про благоустрій на території району, які завдання в цьому плані треба вирішити кожній територіальній громаді в найближчий час. Візитна картка кожного населеного пункту - в’їзний знак з його назвою. Їх треба негайно поновити чи виготовити нові, силою громади облаштувати автобусні зупинки, а де немає - спорудити нові. Далі - очистка лісосмуг, ремонт парканів на центральних вулицях, прибирання територій навколо закладів соціально-культурної сфери, в тому числі і торгівельних. Виступаючий також акцентував увагу присутніх на впорядкуванні цвинтарів, на залученні до благоустрійних робіт транспортних засобів, які знаходяться у власності членів громади. Продовжила перелік невирішених проблем головний державний санітарний лікар району В. А. Хом’як, зупинившись у своєму виступі зокрема на тих, що стосуються питної води і утримання колодязів, очищення населених пунктів від сміття, притягнення до відповідальності недбайливих господарів, які забруднюють навколишнє середовище. До таких злісних порушників місцева влада має право згідно закону застосовувати адміністративні засоби впливу. 16 квітня відбудеться загальнообласна акція по благоустрою та озелененню. Уже відомо, який обсяг робіт буде виконано в кожному населеному пункті. Організація і контроль за їх виконання покладені на місцевих голів. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради С. А. Михайловський, виступаючи на засіданні координаційної ради, підсумував хід загальних зборів громадян, які відбулися в 35 населених пунктах району. У них взяли участь понад 2600 чоловік, було висловлено 183 проблемних питання, які стосувалися автобусного сполучення, медичного обстеження школярів, руйнації під’їзних шляхів, незадовільної роботи телефонного зв’язку, організації вивезення сміття, в тому числі зрізаних електриками дерев і гілок, якими загромаджені вулиці населених пунктів, тощо. Не байдужі до життя своїх громад жителі Глинівець, Великих Мошківець, Нехворощі, Степка, Лебединець, де загальні збори пройшли з високою явкою громадян. А в Любимівці, Волосові, Антополі, Новій Котельні і ще в окремих селах на зібрання громади зійшлося по кілька десятків чоловік. В цьому теж оцінка роботи тамтешніх місцевих голів. Учасники засідання заслухали інформацію лікаря-епізоотолога С. І. Феркалюка про небезпеку захворювань на африканську чуму свиней та сказ, проглянули тематичний відеосюжет. До присутніх звернувся заступник директора Андрушівського цукрозаводу К. Ю. Сокол, який сказав, що підприємство запрацює в цьому сезоні. А для цього запросив до співпраці селян району, які вже зараз можуть одержати від підприємства насіння цукристих, водночас уклавши з ним договори на вирощування і продаж цієї культури. В роботі засідання координаційної ради взяв участь і виступив голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур.
Лідія Наконечна.