ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 16:12

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Квітень » 20
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 20.04.2011 |Голосов: 0
3 метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць, населених пунктів і залізничних переїздів після закінчення зимового сезону 2010-2011 р.р. і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації у період з 28 березня до 28 квітня 2011 р. проводиться весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів. До складу комісій входять представники служб автомобільних доріг, підрозділів ВДАІ УМВС України, Укрзалізниці (по залізничних переїздах), комунальних організацій (по вулицях населених пунктів, якими проходять автомобільні дороги загального користування).
Під час огляду було зафіксовано стан покриття проїжджої частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, тротуарів, забезпечення видимості. Особливу увагу приділили аварійно-небезпечним ділянкам доріг, де найчастіше трапляються ДТП, відновленню зовнішнього освітлення, належному утриманню смуги відведення та придорожніх територій. Виявлені недоліки в утриманні доріг зафіксовані в актах огляду, розроблено та вжито заходи щодо їх ліквідації. Здійснено ряд заходів по приведенню в належний стан вулично-шляхової мережі м. Андрушівка та району. Однак, проведення зазначених робіт не забезпечує виконання в повному обсязі поставлених завдань щодо виконання програми розвитку дорожнього руху. Проведеним обстеженням виявлено значні недоліки в утриманні вулиць. Роботи по вдосконаленню проїзної частини не проводились взагалі через відсутність коштів. Тривалий час не поновлюється асфальтобетонне покриття проїзної частини в місцях проведення аварійних робіт на вулицях Леніна, Станційна, І. Франка, Лисенка. Житлово-комунальним господарством, відповідно до приписів Державтоінспекції, не організовано роботи по забезпеченню трикутників видимості на перехрестях, бокової видимості (над шляхами не скрізь обрізане гілля дерев). Все це негативно впливає на стан безпеки дорожнього руху. Не вжито певних заходів щодо впровадження «Схем маршрутного орієнтування на вулицях міста, якими дорогами (маршрути) проходять», затверджених Укравтодором, Держжитлокомунгоспом та ДДАІ МВС України у травні 2003 року. Значна частина технічних засобів організації дорожнього руху в м. Андрушівка зносилася і не відповідає вимогам Державних стандартів. Зворотні сторони дорожніх знаків, їх кріплення, стояки дорожніх знаків та світлофорів, турнікетні огорожі мають неохайний зовнішній вигляд, покриті іржею. Світлоповертаючі поверхні дорожніх знаків не відповідають вимогам і тому зовсім не спостерігаються водіями в темний час доби. Незважаючи на вжиті Державтоінспекцією заходи з попередження дорожньо-транспортних пригод, їх рівень в районі залишається високим. При обстеженні місць скоєння ДТП виявлено порушення правил норм та стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху, а саме: дефекти покриття проїзної частини, відсутність колодязів інженерних мереж, горизонтальної розмітки проїзної частини, технічних засобів організації дорожнього руху, огороджувальних пристроїв. Якщо вказані вище недоліки будуть ліквідовані, зросте рівень безпеки на шляхах, зменшиться загальна кількість дорожньо-транспортних пригод, в тому числі кількість травмованих та загиблих людей.
 
Анатолій ТУШАК,
інспектор відділення ДАІ, майор міліції