ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 34.236.191.0
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.05.2024 00:12

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Квітень » 13
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 13.04.2011 |Голосов: 0
Працівникам Андрушівського району електричних мереж, який є структурним підрозділом ВАТ «Житомиробленерго», в будь-яку пору року вистачає турбот. Для них важливо, аби не було нарікань на їх роботу від споживачів.
Головна проблема, над вирішення якої нині працюють енергетики, це заміна проводів, які є в експлуатації, на ізольовані, більш безпечні. Це роблять з метою електробезпеки насамперед на територіях шкіл, дошкільних закладів. Такі роботи розпочали ще наприкінці минулого року з дитячого оздоровчого закладу «Чайка», на території якого замінили понад 1,5 км. проводів, що обійшлося району електромереж в 200 тис. грн. Потім на черзі була і Нехворощанська ЗОШ І-ІІІ ступенів. А всього в минулому році замінили 4 км. лінії 0,4 кВ. В поточному додадуть ще 3,5 км. Насамперед в таку програму включена Малоп’ятигірська загальноосвітня школа І-ІІ ст. Тільки зійшов сніг і можна було ставити опори, енергетики розпочали будівництво нової лінії 10 кВ протяжністю в 1,6 км. по вулиці Лисенка в Андрушівці. Варто нагадати й про те, що обходяться такі роботи РЕМу недешево: кілометр лінії коштує майже 200 тис. грн. Одна лише опора обходиться в 1200 грн., а їх, до речі, виготовляють за спеціальною технологією аж в Білій Церкві. Прокладати нову лінію доручили бригаді з ТОВ «Житомиренергобуд» під керівництвом досвідченого майстра В. М. Кравчука та бригадира С. Ю. Нижви. Швидко і злагоджено працює цей колектив, в ньому кожен знає свою ділянку роботи, відповідає за якість її виконання. Та чи не найвідповідальніше завдання стоїть перед електромонтером з 30-річним стажем О. М. Бойком, який уже звик виконувати монтажні роботи на висоті понад 10 метрів: він має швидко і правильно підвісити нові проводи АС-50 на опорі СВ-10,5. Монтують енергетики нову лінію для розвантаження мережі і створення резерву електроенергії для промислових споживачів. А ще - для завантаження нової підстанції «Вугільна», яка була в розпорядженні підприємства «Бурвуглевидобуток». Після закриття шахти в Андрушівці її викупило ВАТ ЕК «Житомиробленерго» для розвитку електропостачання в м. Андрушівка - додаткового використання 5 мВт трансформаторної потужності. Отож будні в енергетиків нелегкі і напружені. Але підтримують такий ритм з тим, аби задовольнити потреби споживачів. Це кінцева мета їх праці.
 
Валентина Василюк.