ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.197.231.211
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 12.04.2024 17:49

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Квітень » 03
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 03.04.2011 |Голосов: 0
На колегії районної державної адміністрації, яка відбулася 30 березня, першим на порядку денному стояло питання про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, платежів до Пенсійного фонду на підприємствах району всіх форм власності, стан розрахунків в районі за енергоносії та житлово-комунальні послуги. З інформацією виступив перший заступник голови РДА Борисов О. А. (читайте на сторінці). По даному питанню виступили голова районної державної адміністрації Мазур Б. В., в.о. начальника ДПІ в районі Святюк Є. П., прокурор району Козлов Ю.О., начальник управління Пенсійного фонду України в районі Онищук О. П. та інші члени колегії. Про роботу райспоживспілки по торгівельному обслуговуванню населення району та заходи щодо його поліпшення інформувала присутніх голова правління райспоживспілки Кучеренко Н.М., яка відмітила, що Андрушівська районна спілка споживчих товариств разом з усіма підрозділами (Андрушівське, Старокотельнянське, Червоненське споживчі товариства, комбінат громадського харчування, коопзаготпром, кооперативний ринок) має 65 торгових об’єктів, з яких у 14 здійснюється торгівельна діяльність самостійно, 44 передано в оренду та 7 об’єктів не працюють. Середня чисельність працюючих по всій системі РССТ 41 чоловік, зарплата яких складає в середньому 758,6 грн. на місяць. За 2010 рік товарообіг по всій системі РССТ склав 2,7 млн. грн., отримано 77 тис.грн. прибутку, відмічено, що основним завданням РССТ є забезпечення самоокупної та прибуткової роботи. По даному питанню виступив також начальник відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Добровольський С. В., в обговоренні прийняли активну участь більшість членів колегії та запрошених. Було відмічено, що не вживаються ефективні заходи по покращенню роботи РССТ та підрозділів, практично зникли магазини РССТ в районному центрі, нічого не робиться для розвитку споживчої кооперації, практично зупинено заготівлю і переробку сільськогосподарської продукції та вторинної сировини, не надаються послуги закладів громадського харчування, зокрема, з виробництва власної продукції – напівфабрикатів, за багаторічної відсутності ремонтно-відновлювальних робіт втрачаються експлуатаційні якості будівель та споруд системи РССТ, зокрема будівлі універмагів в м.Андрушівка та смт.Червоне, будівля РССТ, прилегла до універмагів територія не утримується в належному стані. Викликає тривогу і соціальний захист працівників системи РССТ. На колегії обговорювались питання про стан фінансово-бюджетної дисципліни, про посилення боротьби з корупцією та контроль за використанням державного майна і фінансових ресурсів, про завдання по підготовці до проведення весняно-полових робіт у господарствах всіх форм власності. По всіх заслуханих питаннях було прийнято відповідні рішення.
 
Марія ОЛЕКСЮК.