ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.210.77.73
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 05.03.2024 06:13

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Березень » 24
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 24.03.2011 |Голосов: 0
На свої збори жителі Лебединець зійшлися дружно - в залі будинку культури зібралося близько 150 чоловік - нарешті їм випала нагода поговорити про наболіле.
Присутні заслухали звіти сільського голови А. М. Троценка, дільничного інспектора Р. В. Погорілого, секретаря ради Л. Б. Шлапак, голови майнової спілки І. М. Суботенка. Землею, що належить сільським жителям, користуються в основному інвестори. Найбільша частка масивів - 1065 гектарів, знаходиться у користуванні ТОВ "Агро Андрушівка». Уповноважена від інвестора О. Е. Сівакова своїм звітом не задовольнила інтереси та запити присутніх, які чекали відповіді на наболіле запитання: коли вони одержать плату за землю, яку інвестори взяли в оренду на 15 років. Використовуються площі непродуктивно, не всі обробляються. Більше того, інвестори не допустили провести інвентаризацію майна. Від такої співпраці лебединчани готові відмовитися вже сьогодні, але по закону це вже судова справа, займатися якою пенсіонерам, яких серед власників паїв більшість, не під силу. Присутній на зборах голова райдержадміністрації Б. В. Мазур у своєму виступі наголосив, що орендарі за користування паями згідно Указу Президента повинні сплачувати їх власникам відповідні відсотки від прибутку, вносити свою частку в розвиток соціальної сфери населеного пункту, де мешкають власники паїв. Цих умов згаданий вище інвестор не виконує. У вигіднішому становищі опинилися ті односельчани, у яких землю орендують господарі з «УкрАгроРТ». Виступаючи від імені інвестора С. А. Якимчук розказав про використання орендованої землі, про розрахунок з людьми, про допомогу селу у вирішенні соціальних проблем. Висловлювання учасників зборів, їх настрої засвідчували одвічну істину - земля залишається для селянина основним джерелом достатку і годувальницею всіх, хто живе на ній. Так що всяке партнерство, яке стосується землекористування, повинно бути чесним і прозорим. Про це було сказано і в рішенні зборів лебединецької громади, на яких були також присутні працівники районного центру зайнятості, управління Пенсійного фонду в районі, районного управління юстиції, РВ ГУ МНС в Житомирській області та інших служб.
Лідія МАРКОВИЧ.