ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 17:30

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Березень » 16
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 16.03.2011 |Голосов: 0
Про те, що в розвитку тваринницької галузі району намітилися позитивні тенденції, свідчать декілька чинників. Основним із них є хоч і поступове, але нарощування поголів’я великої рогатої худоби, якого нині в сільгосппідприємствах різних форм власності є 4200 голів, з них 2 тисячі корів.
Щодо кількості молочного стада, то на перше місце виходить ТОВ «Аларіт Трейд» с. Івниця, де утримують 559 корів, на другій позиції СТОВ «Старокотельнянське» - 405, далі йдуть СТОВ «Хлібороб» с. Степок - 275 та СТОВ «Добробут» с. Волиця - 220, СФГ «Шателюк» с. Волосів - 100. Звісно, цифри не астрономічні, а зростатимуть вони тоді, коли сільгоспвиробник працюватиме на прибуток і держава піде йому назустріч. Хоч перші кроки вона вже, робить - Кабмін спрямовує з Держбюджету понад 2 млрд. грн. на підтримку тваринницької галузі. В поточному році буде замінено механізм виплати дотацій за здане на переробку молоко і м’ясо. А поки, наприклад, в ТОВ «Аларіт Трейд» господарюють, розраховуючи тільки на власні сили і кошти. Там нині утримують 1400 голів ВРХ. У веденні цієї галузі у них відчувається і розмах, і нове дихання. В господарство завезли високопродуктивне племінне молочне стадо, яке утримується безприв’язно. Приміщення для утримання худоби споруджують сучасні. На таких фермах передбачено місце для годівлі тварин, їх відпочинку, окремий цех для доїння. А кого не здивує, як доглядають тут телят. В сніг і мороз їх відразу після народження «поселяють» кожне в окремий будиночок, ряди яких споруджені в дворі ферми. Біля кожного є невеличка обора. Молоко їм доярки дають із соски 20 днів, а потім - із відра, згодовують ще й комбікорм - ціле зерно ячменю, овесу, кукурудзи. Тут, на так званій випійці, телята знаходяться до 60 днів - поки не з’їдають 1 кг такого харчу. Потім їх переводять на відгодівлю: окремо теличок і окремо бичків, бо раціони годівлі їх різні. Нині в ТОВ «Аларіт Трейд» до 30 теляток знаходиться на свіжому повітрі, на випійці, а 300 тварин - на відгодівлі. Доглядають їх дві тваринниці. Планують тут розширювати господарство, як прокоментував керуючий А. В. Дідківський. Мають зводити нові приміщення для утримання тварин, тобто і в майбутньому в них домінуватиме тваринницька галузь. Що стосується кормової бази, то мають деякі проблеми, як і з робочою силою. Хоч і зарплату, як підтвердили тваринники, видають вчасно і непогану - до 3 тис. грн., а працювати нікому, бо старіє село. Для ведення масштабнішого господарства малувато в ТОВ «Аларіт Трейд» і землі - поки що в їх розпорядженні всього 1117 га. А це, звісно, породжує проблему з кормами, бо зерно ще можна десь придбати, а от із сіном, соковитими кормами - сутужно. Але тут з оптимізмом дивляться в завтрашній день, вважають, що невирішених проблем не буває, бо дорогу долає лише той, хто іде вперед.
Валентина Василюк.