ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 18:01

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Березень » 11
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 11.03.2011 |Голосов: 0
25 лютого в рамках міжнародного проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» відбувся форум місцевого розвитку Андрушівського району, на який було запрошено координатора з впровадження цього проекту в Житомирській області Чмут Ж. М. На зібранні були присутні голови місцевих рад, керівники громад, які брали участь у впровадженні мікропроектів, та керівники підприємств, організацій, установ Андрушівщини. В районі за співпраці з Проектом програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» впроваджено сім мікропроектів: - поточний ремонт ФАПу в с. Зарубинці; - реконструкція вуличного освітлення с. Зарубинці; - реконструкція вуличного освітлення с. Котівка; - поточний ремонт водогінної мережі по вулицях смт. Червоне; - запровадження енергозберігаючих технологій в школі с. Любимівка; - побудова водогону по вул. Корольова, Набережна в с. Гальчин; - реконструкція вуличного освітлення с. Гальчин. Загальна вартість мікропроектів складає 964,4 тис. грн., з них 438,1 тис. грн. - кошти місцевого бюджету, 57,9 тис. грн. - кошти громад та 468,4 тис. грн. - кошти Європейського Союзу. Чмут Ж. М. вручила всім головам громадських організацій сертифікати, що засвідчують успішне виконання мікропроектів, серед них - голова громадської організації с. Гальчин В. М. Петечел (фото), висловила подяку голові райдержадміністрації Мазуру Б. В., голові районної ради Мельнику О. В., першому заступнику голови райдержадміністрації Борисову О. А., начальнику відділу архітектури, будівництва та ЖКГ Струцю Ю. М. та координатору Проекту в районі Хом’як Н. Д. за співпрацю та підтримку у впровадженні ініціатив громад Андрушівського району. Голова райдержадміністрації Мазур Б. В. запевнив, що ми готові до співпраці та співфінансування нових проектів і сподіваємося, що Андрушівський район включать у другу фазу Проекту ПРООН.
 
Станіслав ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ,
начальник відділу економіки та розвитку
інфраструктури райдержадміністрації.