ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.230.143.213
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 17.04.2024 16:04

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Березень » 17
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 17.03.2011 |Голосов: 0
Пройде небагато часу і хлібороби знову вийдуть в поле. В поточному році ярий клин в сільськогосподарських підприємствах прогнозується засіяти на 36,4 тис. га, з них зернова група займе понад 25 тис. гектарів.
В даний час у господарствах в розпалі підготовка до весняно-польових робіт. Завершується ремонт техніки, її наладка та регулювання. Для проведення комплексу весняно-польових робіт в господарствах району буде задіяно 306 тракторів, 129 сівалок, понад 200 одиниць грунтообробної техніки. Коефіцієнт готовності техніки до посівної становить 88-95%. Запорукою доброго врожаю є насіння. В цілому по району маємо в достатній кількості насіння ярих зернових - уже підготовлено його 2733 тонни. Більшість господарств веде правильну сортову політику, на 100% забезпечені якісним посівним матеріалом. Це ТОВ СП «Спіка», ПОСП «Надія», СТОВ «Хлібороб», СТОВ «Старокотельнянське», ПП «Імпак», ДП «Оранта». Адже вирівняне однорідне насіння має більш високі врожайні якості, дає дружні сходи, сприяє конкурентноспроможності із сходами бур’янів, підвищується стійкість рослин до хвороб. Разом з тим, слід звернути увагу на ці питання і терміново виправляти ситуацію у ПОСП «Іванківське», СФГ «Шателюк», ПП «Яроповичі» та ряді фермерських господарств. В наших елітгоспах - сортодослідній станції та ДП «Оранта» є в достатній кількості насіння еліти зернових культур високої якості, яке вони можуть реалізувати всім бажаючим за прийнятними цінами. Керівники господарств усіх форм власності, особливо фермери, цим повинні скористатись. Зважаючи на умови перезимівлі озимих, спеціалісти господарств повинні особливу увагу приділити догляду за посівами цих культур у весняний період. Враховуючи відносно пізні строки осінньої сівби і те, що на основних площах озимі знаходяться в доброму і задовільному стані, для стимулювання швидкого відростання і формування повноцінної кількості продуктивних стебел, озимі необхідно підживити азотними добривами. У першу чергу зазначенний агрозахід слід провести на зріджених та недостатньо розвинутих посівах, на яких доза азоту перед відновленням вегетації повинна становити орієнтовно 50-60 кг/га, а на оптимально розвинених - 20-30кг/га. Не менш важливим фактором у нарощуванні виробництва рослинницької продукції є забезпеченість мінеральними добривами. Із загальної потреби їх 8669 тонн фізичної ваги господарства району заготовили понад 6 тисяч тонн, що становить 70% до потреби. На жаль, на сьогодні деякі господарства взагалі не мають жодної тонни добрив. Ми всі прекрасно розуміємо, що не піджививши озимини, провівши посів ярини без внесення навіть мінімальної кількості поживи - господар недобере врожаю. Ще є трохи часу, аби виправити становище. Що стосується засобів захисту рослин, то при потребі на весняно-літній період 28 тонн господарства мають їх всього 25% до потреби. Зате протруйниками забезпечені повністю. В районі, до речі,за останні роки не виявлено фактів посіву необробленим насінням. Керівники і спеціалісти господарств вже тепер повинні відпрацювати стратегію на весняну посівну кампанію, щоб провести її в оптимальні агротехнічні строки.
 
Наталія Лисюк,
начальник відділу управління АПР.