ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.236.145.153
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 22.02.2024 01:52

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Березень » 23
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 23.03.2011 |Голосов: 0
День 18 березня надовго запам’ятається студентам відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» Андрушівського локального центру, що розміщений в Андрушівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Вони отримали дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст за спеціальністю правознавство з присвоєнням кваліфікації юрист. Документи про освіту державного зразка в урочистій обстановці вручили: керівник Житомирського регіонального центру дистанційного навчання університету «Україна» В. Й. Кузьменко, голова районної ради, викладач О. В. Мельник, заступник голови районної ради В. Б. Шпаківський. На урочистості з нагоди вручення дипломів прибули і батьки, рідні та друзі винуватців торжества, які привітали їх з підкоренням чергової освітньої сходинки. Дипломи отримали 17 студентів. Документ з відзнакою вручено Зіневич Ользі. Варто відмітити й те, що середній бал успішності у випускників становить 4 за 5-бальною шкалою оцінювання. Аби отримати диплом, студенти склали 42 екзамени та заліки, захистили три курсові роботи та написали 175 контрольних робіт. Але нагадуємо, що вже з 2 квітня 2011 року всі бажаючі можуть продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр. На навчання запрошуються всі, хто у свій час отримав диплом молодшого спеціаліста за напрямами правознавство, фінанси та бухгалтерський облік. Отже, без відриву від роботи, без виїзду за межі Андрушівки можна отримати вищу освіту. Високий рівень знань для студентів забезпечують викладачі-практики та науковці університету «Україна» з Києва. Тож чекаємо студентів у нашому навчальному закладі. Поспішайте, адже навчання розпочнеться вже з 2 квітня. Якщо у вас виникнуть запитання, телефонуйте нам за номерами: 2-18-51, 067-259-93-77.
 
Степан Дисак,
керівник Андрушівського локального центру дистанційного навчання.