ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 15:44

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Листопад » 29
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 29.11.2011 |Голосов: 0
Ця дата викликає у шанувальників районки бажання подякувати колективу редакції і особисто головному редактору М. Г. Олексюк за їх нелегку, копітку і плідну працю.
Я завжди із нетерпінням чекаю виходу кожного нового номера газети, бо вона цікава, грамотно відредаговані листи читачів і містить багато різнопланової інформації. На її сторінках кожен може відшукати те, що його цікавить: повідомлення про події, що відбулися в державі, області, районі, нашому місті, цікаві розповіді про досягнення трудових колективів, їх проблеми, нариси про наших земляків, поради спеціалістів різних галузей, в тому числі і лікарів. А скільки рецептів смачних страв черпають з її сторінок господині, корисних порад про те, як вести домашні справи. Мені подобається те, що газета має свою позицію, обстоює інтереси своїх читачів. Саме тому вона користуєть серед них авторитетом. Я проживаю в Андрушівці з 1953 р. і весь час передплачую районку. Вона дає можливість знати і бачити більше, ніж можна осягнути зором. 80 років - це не лише ювілейна дата. Це час, який змушує зупинитися, озирнутися на пройдений шлях, проаналізувати свої досягнення, чим вони зумовлені, над чим ще потрібно працювати, аби виправдати довір’я читачів, не розгубити їх. Наша газета - це своєрідний компас, який допомагає нам зорієнтуватися в багатому і бурхливому морі інформації. Публікації, які знаходимо на її сторінках, змушують нас задуматися над тим, що складає сенс життя, як зберегти в цьому непростому і жорстокому світі чуйність, милосердя, совість і доброту. Протягом 80 років газета змінювала свою назву, змінювалися і головні редактори, творчий колектив газети, але залишався незмінним творчий пошук колективу. Я називаю газету «нашою», бо своєю її вважає кожен, хто написав до неї хоча б один допис. Я співпрацюю з районкою давно, бо стільки проблем хвилювало, зокрема таких, що стосувалися морального виховання молоді. Хотілося поділитися наболілим з читачами, достукатися до сердець молодих. Нам, дописувачам, приємно, що жоден наш лист не залишався поза увагою. Хочеться, щоб і надалі газета друкувала розповіді про людей старшого покоління, які своєю працею зміцнювали Україну, творили добро і красу на землі. Вони мають багатий життєвий досвід, знання, можуть поділитися ними з читачами. Сердечно вітаю колектив газети, усіх, хто причетний до її створення, зі святом. Нехай її публікації сприяють вихованню в молоді працелюбства, почуття громадянського обов’язку, усвідомлення того, що щасливе майбутнє кожного з них і майбутнє України - в її руках.
 
Надія Данильчук
м. Андрушівка