ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 17:27

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Листопад » 06
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 06.11.2011 |Голосов: 0
Ось уже шостий рік 3 листопада у нашій країні відзначають День Дошкілля - професійне свято працівників дошкільної освіти. В цій галузі працює велика кількість людей, які опікуються малюками в дитячих садках, відділах освіти, навчальних та позашкільних закладах.
Ніби з корабля на бал - чарівний, веселий, радісний. Ніби з осені в літо - яскраве, червонощоке, палке. Ніби-то з відрядження додому - де тепло, затишно, спокійно. Так і ми, відчинивши двері Андрушівського дошкільного навчального закладу "Сонечко” 4-го листопада, потрапили з буденності у всесвіт Дня Дошкілля, який закружляв та захороводив піснями й казками. На святкуванні було незвично людно, тому що зійшлися представники з усіх дитячих садків району, батьки, діти. На святі присутніми також були заступник голови райдержадміністрації Мирончук О. С., заступник голови районної ради Шпаківський В. Б., заступник начальника відділу освіти Бобер В. А. та секретар міської ради Пташник В. В. Дошкільні заклади, як завжди, на висоті! Вигадка, вмілі руки, любов до дітей та своєї роботи простежуються в змісті, оформленні кожного матеріалу, що був представлений на виставці "Садочок рідний, ти - моє життя!” А в залі - веселі танці та пісні у виконанні дітей і дорослих створили чудовий настрій всім учасникам свята. Кожен дитячий садок підготував творчий сюрприз для гостей: від Гальчинського ДНЗ "Теремок” та Лісівського ДНЗ "Колобок” - яскраві танці, від педагогічних працівників ДНЗ "Малятко” - гумор, цікаві номери від інших дошкільних закладів. Усім пощастило побачити привітання Вєрки Сердючки у виконанні помічника вихователя ДНЗ "Калинка” Сірої С. В. Гучними оплесками всі привітали батьків, представників громадськості та приватних підприємців, які переймаються проблемами дошкілля та допомагають їх вирішувати. Для них у виконанні вихованців ДНЗ „Дзвіночок” прозвучала чудова музична композиція. У виступах Мирончука О. С. та Шпаківського В. Б. були слова подяки педагогам-дошкільникам району за почесну і відповідальну справу у вихованні найменших мешканців нашого району, а також вони відзначили грамотами найкращих працівників дошкільних навчальних закладів. Заступник начальника відділу освіти Бобер В. А. оголосив підсумки районного конкурсу "На кращий розвивальний простір у групових приміщеннях дошкільних закладів”. Переможцю - Андрушівському ДНЗ "Сонечко” за І місце у конкурсі були вручені грамоти та приз - спортивний інвентар. Не обійшли увагою і педагогів, які більше 30 років пропрацювали з дошкільнятами, їх привітали вихованці ДНЗ "Дюймовочка”. Непомітно промайнув час, але в серцях присутніх надовго залишились тепло і радість від справжнього свята, СВЯТА ДЛЯ ДУШІ, що зміцнює співдружність дітей і дорослих, педагогів і батьків, усіх людей, причетних до дошкільного дитинства, як свято, яке повертає маленьких і великих обличчям один до одного.
 
Олена Сапожко