ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 34.236.191.0
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.05.2024 00:01

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Листопад » 13
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 13.11.2011 |Голосов: 0
Центральна садиба ТОВ «Спіка» - територія колишнього Глинівецького господарства. Саме тут ми зустрілися з механізатором Миколою Чемерисом, який готувався своїм МТЗ-25 виїхати в поле. Новий трактор потрапив у добрі руки: агрегат працює надійно з ранньої весни до пізньої осені. Зараз головне - як завершать збирання кукурудзи, вивільнені площі переорати за погоди. Зяблева оранка із вміло підібраними попередниками - це запорука одержання сподіваного урожаю ярини. У колективі Миколу Станіславовича поважають і ветерани, і молодші за нього товариші не тільки за те, що тямущий у техніці, а й за те, що завжди прийде на допомогу, молодим слушну пораду дасть, коли ті мають проблеми під час ремонту техніки. Механізатор не цурається ніякої роботи. Років п’ять тому він ще працював на комбайні, правда, старенькому. Зносився агрегат, урожай тепер збирають найнятою технікою, а як розживуться на нову, М. С. Чемерис готовий хоч сьогодні пересісти на неї. У ТОВ «Спіка» вирощують в основному зернові культури. Чотири з половиною тисячі гектарів орендованих площ стараються обробляти так, щоб працювалося з прибутком - по-іншому не можна. Забарські, великомошківецькі, зарубинецькі та глинівецькі землі, які знаходяться в користуванні товариства, видають непогані врожаї. А трудяться на них механізатори «Спіки» - зараз ще орють, навесні доглянуть озимину, посіють ярі - в роботі цілий рік. А як скує мороз землю - візьмуться за ремонт техніки. І вкотре, як надійного друга, «лікуватиме» свого МТЗ Микола Чемерис - невтомний трудівник, щирий товариш, дбайливий господар, хлібороб за покликанням.
 
Наталія Лисюк,
заступник начальника управління АПР