ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.192.48.196
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 22.06.2024 20:55

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Листопад » 12
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 12.11.2011 |Голосов: 0
9 листопада в залі засідань районної ради відбулася VІІ сесія районної ради VІ скликання, на яку, крім депутатів районної ради, були запрошені та прибули заступники голови, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району.
На сесію районної ради виносилися питання: «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІІ та ІІІ квартали 2011 року», «Про затвердження розпоряджень голови РДА», «Про внесення змін до районного бюджету на 2011 рік», про які інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Суботенко Н. О. Заступник голови районної ради Шпаківський В. Б. інформував депутатів та запрошених про надання дозволу на закупівлю імуносупресивних засобів, про Комплексну програму розвитку місцевого самоврядування в Андрушівському районі на 2012-2015 роки, озвучив ряд питань комунальної власності. Зокрема, відповідно до рекомендацій постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності Пально Ю. В. призначено редактором комунального підприємства «Андрушівська редакція районного радіомовлення «Світанок», внесено зміни та затверджено у новій редакції Статут цього підприємства та укладено контракт з Левченком П. О., завідувачем комунального підприємства «Андрушівська центральна районна аптека № 48» Андрушівської районної ради. Депутати погодили питання щодо змін функціонального призначення будівлі лікувального корпусу № 1 за адресою: смт. Червоне, вул. Жовтнева, 6, про передачу будівлі кінотеатру «Мир» за адресою: с. Стара Котельня, вул. Леніна, 3 у комунальну власність територіальної громади села Стара Котельня. На сесії районної ради затверджено Програму фінансової підтримки Андрушівського комунального підприємства проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства на 2011 рік та технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок. Депутати заслухали звернення депутатів Хоменка В. А., Авраменка А. І., Доманського А. І., в яких ішла мова про надання матеріальної допомоги, роботу громадського транспорту, вартість ліків в аптеках міста. Про всіх розглянутих питаннях було прийнято відповідні рішення.
 
Марія ОЛЕКСЮК