ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 34.236.191.0
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 28.05.2024 23:41

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Листопад » 07
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.11.2011 |Голосов: 0
Правове виховання та профілактика правопорушень серед підлітків - постійно в центрі уваги наших педагогів. Адже нікого не може залишити байдужим зростання злочинності, особливо в підлітковому середовищі. І зумовлене це, на жаль, соціальними процесами у суспільстві. Приміром, в останні роки зростає кількість сімей, не здатних забезпечувати нормальний розвиток своїх дітей як у моральному, так і в матеріальному плані.
В даний час нерідко трапляються розбіжності у поглядах на цінності сім’ї і школи, виникають конфлікти у стосунках батьків і дітей. Небезпечно те, що підліток нерідко опиняється один на один з вулицею, яка штовхає його до наркоманії, алкоголю та розпусти. Школа ж продовжує відстоювати ідеали добра, безкорисливості, чесності, порядності і милосердя. І в цьому вкрай необхідні взаєморозуміння, підтримка батьків. Шляхи вирішення цієї проблеми намагалися віднайти учасники районного семінару з виховної роботи на тему: «Профілактика правопорушень серед учнівської молоді», в якому взяли участь методисти відділу освіти, заступники директорів шкіл з виховної роботи, педагоги-організатори, представники відповідних служб райдержадміністрації. Семінар розпочався презентацією Старокотельнянської гімназії. Присутні обмінювалися досвідом роботи по формуванню правової культури та профілактики правопорушень серед підлітків. Про хід виконання районної Програми боротьби із злочинністю на 2011-2015 роки розповіла методист райметодкабінету Л. В. Ковальчук. На семінарі обговорювалися також питання про стан злочинності серед учнівської молоді та кримінальну відповідальність неповнолітніх, про попередження негативних проявів у дитячому середовищі, вплив сімейного виховання на становлення особистості дитини, про секрети успішної організації батьківських зборів тощо. Педагоги і правоохоронці намагалися віднайти шляхи, якими треба йти до спільної мети - навчити дітей поважати закони, дотримуватися правової культури.
 
Леся Нишпал,
заступник директора Старокотельнянської гімназії