ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 34.236.191.0
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.05.2024 01:14

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 31
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 31.12.2010 |Голосов: 0
Рік, що відходить, залишиться по-особливому пам’ятним для Дмитра Тимофійовича Бойка: виповнилося чверть століття, як він працює головним лікарем Андрушівської центральної районної лікарні.
Керувати таким багаточисельним колективом, бути відповідальним за якість медичного обслуговування в кожному населеному пункті - великому і малому, дбати про постійне вдосконалення і поповнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я - це далеко неповний перелік обов’язків головного лікаря. Серед усіх турбот чи не найголовнішою є прагнення створити умови для сучасної діагностики та лікування хворих. Часто бажання розходяться з можливостями, бо медична галузь в соціально-економічному розвитку суспільства, на жаль, і досі не стала пріоритетною. Надії медиків - на реформи в галузі охорони здоров’я, які, як мовиться, уже на порозі. Дмитро Тимофійович не з тих людей, хто чекає і сподівається на когось. Він умілий організатор і завдяки цьому успішно проведено капітальний ремонт в Городківській та Гальчинській амбулаторіях, в десяти ФАПах і фельдшерських пунктах. Проведено автономне газове опалення в Городківській амбулаторії. І все ж найбільше зроблено в центральній районній лікарні: введена в дію нова газова котельня, проведено капітальний ремонт реанімаційного, дитячого, акушерського, хірургічного відділень, закуплено нову рентгенодіагностичну установку. У звершеннях - великих і малих, є частка зусиль і сумління керівника. За це його цінують. Дмитро Тимофійович - відмінник охорони здоров’я, Заслужений лікар України. Нехай і надалі Вам гарно і легко працюється, добре живеться, все можеться, вміється і удається. Успіхів у роботі, поваги від колег.
Леонід Ільніцкий,
голова профспілки працівників медичних установ.