ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.197.231.211
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 12.04.2024 18:24

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 26
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 26.12.2010 |Голосов: 0
  Пролетіло майже 20 років з часу проголошення незалежності України. А чи відчули Ви, дорогі земляки позитивні зміни в розбудові нашого міста? Пригадайте в своїй пам'яті? Скільки новобудов було введено в експлуатацію. Щоб порахувати вистачить і однієї руки: Андрушівський районний центр зайнятості, декілька приватних магазинів.
  Як їздили на "старичках" автобусах в Житомир, інші населені пункти так і їздимо. Вони вже, мабуть по декілька раз від'їздили свій ресурс і скосили непоганий дохід N-власникам. Дай Бог, їм (автобусам) що вони ще є, і якось їздять. А сучасні "лахмани" такого навантаження, безумовно не витримають. Ой, - волає водій автобуса, не ступайте туди бо провалитесь. Це нормально? Але сьогодні не хочеться піднімати такі болісні теми.
  А 26 грудня, відвідавши центральний ринок (в простонароді базар) стало соромно, що ми,українці, живемо в такому бедламі. Коло ятки, яка користується найбільшим попитом (Брусилівські ковбаси)було досить людно. Ще не було і 7-ми ранку, як зібралася добряча черга. А коло прилавку брудно, люди місять грязюку, не маючи толком де стати, згадували, як то кажуть, всіх, причетних до цього. Це ще пів-біди, освітлення немає, ліхтарик допомагав лише у підсвітлюванні грошей, як сказала влучно одна літня жінка: дивитеся, як сліпий на дівку. Невже не можна навести якийсь порядок? Що вже кому бракує, чи не вистачає важко зрозуміти. Складається враження, що нікому нема до цього діла. І з таким результатом, ми відкидаємо себе в розвитку на дуже багато років назад. Це неприпустимо. Але нічого в цій вакханалії не вдієш. Що маємо те маємо, як любить підкреслювати Леонід Кравчук. Якщо не вирішуються елементарні питання то можна ставити хрест на більш серйозніших і постійно посилатись на відсутність коштів, на неможливості втілення в життя цього питання і різні відмовки. Тільки, як казав колишній наставник, не знаю що ви там робите, чи не робите а результат де? Якщо його немає треба писати заяву і складати повноваження чиновнику чи директору. Але зась. Найшли дурнів. Чи бачили Ви таких? Кожен чи робить чи просто емулює, що він чимось займається гнилою мітлою не спровадиш.
Зайдеш у справі у організацію, скажімо Р. там сидять і тупо точать ляси, миють кістки черговій "жертві" безхозної нікому не потрібної демагогії. Дехто копошиться і тільки вішає локшину на вуха обіцяючи і обіцяючи...
Політика - це прірва певних інтересів, через яку всі змушені йти як стадо баранів, скажу по-російськи "ротозеи". Потрібно не лише горлапанити, а й трохи подумати головою, якщо в ній є мозок. Вникнути і вивчити питання, розглянути пропозиції, і враховуючи всі "за" і "проти" раціонально до цього поставитись. А не таким чином, наприклад: виноситься на розгляд питання виділити кошти на... Треба, що б Ви за це прогосували, шановні дєлегати! І всі присутні, не вникаючи в глибокий аналіз, як стадо гусей голосує за це питання...
Отож робіть самі висновки, дорогі читачі. Цей деградаційний перелік можна продовжувати і продовжувати.
І починати корекцію потрібно кожному зараз, а не завтра чи ще колись. Бо завтра може вже бути запізно.
Архип Миколайович. спецкор.