ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 17:06

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 04
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 04.12.2010 |Голосов: 0
    День місцевого самоврядування - це свято кожного, хто працює в ім’я поступу та розбудови рідного краю. Його по праву сприймають як знакову віху у становленні нашої державності.
   За роки незалежності в нашій країні місцеве самоврядування відчутно змінилося - відбулося зміцнення територіальних громад і правової культури. Сучасне місцеве самоврядування забезпечує участь людей у вирішенні життєво важливих проблем, що є запорукою підвищення нашого добробуту. А депутатський корпус має відповідально ставитися до своєї головної місії - захисту інтересів виборців. Нинішнє свято ми зустрічаємо з оновленими депутатськими корпусами районної, міської, селищної та сільських рад. 31 жовтня до районної ради обрано 29 депутатів за мажоритарною системою, тобто кожна територіальна громада тепер має в раді свого обранця. 28 депутатів обрано за партійними списками. В депутатському корпусі районної ланки, який оновлено на 70 відсотків, - представники восьми політичних сил. Депутатами обрано 17 жінок, а це майже 30 відсотків. Дев’яте скликання працюватиме в раді Срібний Борис Романович. Майже половина депутатського корпусу ради обирається другий-п’ятий рази. А от депутатам районної ради, які вперше отримають мандат, доведеться вчитися приймати виважені рішення, що не суперечитимуть чинному законодавству та приноситимуть користь громаді району. 393 депутати, яких обрано в одномандатних виборчих округах, будуть вирішувати питання життєдіяльності та розвитку громад місцевих рад району. Я сподіваюся, що всі ми будемо працювати під двома прапорами - прапором України та Андрушівщини, а політичні прапори разом з амбіціями залишаться поза сесійною залою. День місцевого самоврядування - це подія, що не лише яскраво підтверджує активну участь населення в управлінні державою, високу роль самоврядності як найдемократичнішої, наймасовішої форми управління в суспільстві, а й возвеличує чесну й самовіддану працю сільських, селищного, міського голів, депутатів і працівників виконавчих апаратів місцевих рад. Приємно відзначити, що 70-ти відсоткам голів сільських рад громади довірили головування у шостому скликанні. Лише п’ять секретарів рад не обрані на нову каденцію. Працюватимуть в тому ж складі виконавчі апарати Антопільської, Бровківської, Волицької, Волосівської, Гальчинської, Глинівецької, Городківської, Іванківської, Івницької, Любимівської, Малоп’ятигірської, Міньківецької, Павелківської, Старокотельнянської, Яроповицької сільських рад. Щиро вдячний депутатам районної ради, які висловили мені довіру, та мешканцям територіальних громад сіл Камені, Бровки Другі та Жерделі. Напередодні професійного свята зичу всім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Андрушівщини та України. Ми зобов’язані працювати так, щоб жителі нашого району були щасливими й багатими. Бажаю усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя.
 
Олександр МЕЛЬНИК,
голова районної ради.