ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.197.231.211
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 12.04.2024 17:51

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 05
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 05.12.2010 |Голосов: 0
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у Андрушівській гімназії пройшло чимало різних заходів, організаторами яких були старшокласники Наша агітбригада у складі Корзун Тетяни, Рудюка Дмитра, Борисової Маргарити, Борисова Дениса, Омельчук Анастасії, Васьківського Василя, Сіваковської Анастасії, Казмірчука Ярослава взяла участь у обласному фестивалі, де представляла наш район. У виступах гімназистів переважали не похмурі мотиви, а заклики до здорового способу життя. В нас проводився також тематичний конкурс газет, де висвітлювалися такі проблеми, як толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих, як не заразитися страшним недугом, шляхи передачі його та інші. Участь у ньому брали учні ІХ-ХІ класів. Щорічно учнівський парламент за підтримки соціального педагога проводить захід для старшокласників на тему попередження СНІДу. Цього року він називався «Скажемо СНІДу - стоп!». Було використано всю наявну техніку, підготовлено якнайбільше інформації, підібрано велику кількість відеороликів. Поки ми готували свято, самі ж дізналися багато нового, тому поспішали поділитися усим з нашими учнями. Сумнівалися, бо не могли передбачити реакцію на ту інформацію, яку зібрали. Ми запустили перший відеоролик, відчули учнівську зацікавленість - і всі хвилювання відійшли. Було приємно працювати з учнями, обізнаними з темою СНІДу, а таких було багато з 9-Б, 9-В, 10-А, 11-А класів. Наші старання не пройшли дарма - ми досягли мети і показали, що світ змінив своє ставлення до ВІЛ-інфікованих, що ми живемо у гуманному, цивілізованому суспільстві, де біду треба долати спільно, а ще краще знати, як попередити її. Хочу подякувати Андрійчуку Богдану, Габінету Олександру, Захлібній Олені, Доманській Ангеліні, Степаненку Богдану, Рудюку Дмитру, Казмірчуку Ярославу, Маліновському Олександру, Яцюк Юлії та вчителям Ісмаіловій В. А., Палію О. І. за підготовку заходів та участь у них.
 
Вікторія ЮРЧЕНКО,
президент учнівського парламенту Андрушівської гімназії.