ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.210.77.73
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 05.03.2024 04:39

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 11
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 11.12.2010 |Голосов: 0
Ближчає Новий рік і на полицях магазинів, в лотках на ринках більшає різноманітної піротехніки - петард, бенгальських вогнів, ракет, хлопавок і т.ін. Для малечі - це неодмінний атрибут зимових свят.
Основна пожежна небезпека таких виробів полягає в тому, що під час їх використання з корпусів врізнобіч на достатньо великій відстані (до 40 м) розлітаються вогненебезпечні речовини. Запалювальна здатність іскор і полум’я від феєрверкових піротехнічних виробів значно вища, ніж від сірників або сигарет, оскільки температура під час горіння піротехнічного заряду перевищує 2000 градусів. Місце продажу таких виробів мусить бути забезпечене первинними засобами пожежогасіння, зокрема вогнегасниками (не менше двох штук). Продаж готових виробів особам, що не досягли 16 років, забороняється. Діти можуть використовувати піротехнічні вироби тільки під наглядом дорослих. Іскри від феєрверків, що їх влаштовують поряд із будівлями та житловими будинками, інколи потрапляють на балкони, крізь відчинені вікна у квартири, що може стати причиною пожежі. Шумовий ефект від петард негативно впливає на самопочуття людей із серцево-судинними захворюваннями. А ці поради знадобляться і дітям, і дорослим: - ялинку на стійкій основі слід встановлювати у приміщеннях не вище другого поверху, де є щонайменше два евакуаційних виходи, й лише за письмової згоди органів Держпожнагляду; - не слід встановлювати ялинку біля виходів, на проходах, шляхах евакуації; - ілюмінацію для лісової красуні мають виготовляти спеціалісти; - можна використовувати лише гірлянди з послідовним увімкненням лампочок напругою до 12 В та потужністю 25 Вт; - у разі виявлення несправності (нагрівання проводів, блимання лампочок, іскріння в місцях з’єднання тощо) гірлянду слід негайно вимкнути; - не можна запалювати біля ялинки бенгальські вогні, свічки, феєрверки, використовувати хлопавки, повністю вимикати світло в залі. У випадку виникнення пожежі викликайте оперативно-рятувальну службу за телефоном 101. Бажаємо спокійних і безпечних свят, щоб вони не затьмарилися гірким димом пожеж.
 
Любов Гвоздецька,
фахівець І категорії райвідділу ГУ МНС України
в Житомирській області.