ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.222.64.76
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 16.06.2024 03:12

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 09
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 09.12.2010 |Голосов: 0
У спортивному залі першої міської школи минулої п’ятниці пройшли захоплюючі змагання між двома командами одинадцятикласниць за звання «Супер-солдат-2010». Командирам відділень на початку довелося відповісти на ряд запитань з теоретичної підготовки майбутніх воїнів. І якщо на цьому етапі змагань журі могло бути дещо поблажливим, то в наступних чітко відстежувалися фізична виправка і сила, спритність, витривалість, моральні якості - чесність, надійність, вольові риси - наполегливість, рішучість, сміливість, готовність прийти на допомогу. Все це необхідне не лише командиру, а й кожному солдату, а ось зараз, у цьому залі, - кожному члену команди. Перемоги чергувалися з поразками - хтось виграв, хтось програв. Але через те, що конкурс складався з трьох етапів, то в учасниць більшало шансів на кінцеву перемогу. Підсумки журі підбивало після кожного етапу. Треба віддати належне не тільки військовій, а й фізичній підготовці дівчат. Адже навіть не кожен юнак зможе, приміром, віджатися від підлоги по 20 і більше разів, як це робили члени команди 11-Б класу. А потім визначався влучний снайпер, вправний заряджаючий, кращий зв’язківець, метальник гранати-м’ячика тощо. Дівчата показали себе кращими в операціях «Переправа до санчастини», «Біг з перешкодами» та інших. Було дуже непросто, але закон майбутнього бійця вимагає бути стійким до кінця. В учасниць - перепочинок, в учасників художньої самодіяльності - шанси порадувати присутніх своїми виступами. Ось і завершилися непрості поєдинки. Ведучі дякують учасникам, викладачу курсу «Захист Вітчизни» М. В. Алексійчуку, журі і вболівальникам за гарно проведений час. Це були змагання-гра, де армійський атрибут замінили реквізитом для конкурсів. Таким чином перевірялась готовність дівчат до служби в армії, якщо ті забажають стати захисниками Вітчизни. Вони мають знати, якою нелегкою буде солдатська служба. Голова журі В. А. Бобер оголошує підсумок змагань і називає переможця - команду 11-Б класу (командир Оксана Піхоцька). Учасникам вручаються дипломи, стрічки з написами «Супер-солдат-2010». Спонсорську допомогу для проведення заходу надали приватні підприємці В. І. Феркалюк і Л. В. Хоменко, за що їм вдячні і вчителі, і учні. На знімку: так команда-переможець з 11- Б класу виборювала першість у фізичних поєдинках.
Лідія Наконечна.