ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.197.231.211
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 12.04.2024 18:43

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 02
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 02.12.2010 |Голосов: 0
   Бути сільським головою непросто. Він має перейматися турботами кожної людини, знати і гуртувати громаду села, захищати інтереси односельців, сприяти поліпшенню умов їх життя. Саме таким є Кебал Василь Васильович. Це щира і порядна людина, яка вміє вислухати і допомогти кожному, хто звертається до нього зі своїми проблемами. Особливу турботу проявляє про пенсіонерів та одиноких людей. Тому і обрали Василя Васильовича односельці вп’яте лідером своєї громади. За період головування він повністю завершив газифікацію села: підведено природний газ до приміщень сільської ради, школи, сільської лікарської амбулаторії сімейної медицини. Значно покращено матеріально-технічне забезпечення медичного закладу, зокрема, придбано кардіограф, бінокулярний мікроскоп. А для сільської ради придбано комп’ютерну техніку. В будинку культури замінено вікна. Незабаром відновить роботу дошкільний освітній заклад, вже капітально відремонтовано приміщення. Встановлено нові ворота на кладовищі, пам’ятний знак з нагоди заснування села. До 350-річчя Городківки видано історико-краєзнавчий нарис «Повертайся додому». Підтримуємо в належному стані дороги з твердим покриттям, яких в селі понад 7 км, регулярно грейдеруємо ґрунтівки. На найбільш проблемних вулицях - Вишнева, Чапаєва і Першотравнева, зробили водовідведення та підсипали проїжджу частину. Продовжуємо роботу по збереженню історико-архітектурних пам’яток Городківки, зокрема, костьолу святої Клари, який побудований у електичному стилі з елементами неоготики та модерну. Велику увагу місцева влада приділяє розвитку культури. При будинку культури працюють вокальний ансамбль «Троїсті музики», гурт сопілкарів, які радують своїми виступами не тільки жителів села та району - вони виступають і на обласній сцені. Переймається наш голова і проблемами спорту. Цілеспрямованість та спортивна дружба створеної в селі футбольної команди допомагають здобувати перемоги у товариських зустрічах. Василь Васильович - умілий керівник і організатор громади. Тому завжди в усіх починаннях йому допомагають працівники ради, керівники установ села, його жителі. Тридцять років надійною опорою В. В. Кебалу була секретар ради Галина Андріївна Яровенко - ветеран місцевого самоврядування, яка у травні 2007 року вийшла на заслужений відпочинок, але продовжує депутатську діяльність. Багато проблемних питань, які потребують вирішення, ще має наша територіальна громада. Над ними постійно працює сільський голова, пам’ятаючи, що жодна людина не повинна, залишитися поза увагою влади.
 
Марія Коренівська,
секретар Городківської
сільської ради.