ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.222.218.145
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 26.02.2024 07:33

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 20
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 20.12.2010 |Голосов: 0
    16 грудня відбулася друга сесія районної ради шостого скликання, в роботі якої, крім депутатів районної ради, взяли участь депутат Житомирської обласної ради Грінчук С. І., голова районної державної адміністрації та його заступники, начальники управлінь і відділів РДА, міський, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району.

   Перед початком роботи сесії голова районної ради Мельник О. В. та заступник Шпаківський В. Б. вручили присутнім у залі депутатам районної ради посвідчення і нагрудні значки. На сесії депутати розглянули ряд питань. Зокрема, з інформацією про Регламент роботи районної ради та про Положення про постійні комісії виступив заступник голови районної ради Шпаківський В. Б. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Суботенко Н. О. інформувала про виконання районного бюджету за 9 місяців 2010 року, детально зупинившись на доходах та видатках, озвучила також розпорядження голови районної державної адміністрації щодо внесення змін до районного бюджету. Про затвердження комплексної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року в Андрушівському районі присутніх інформував головний лікар ЦРЛ Бойко Д. Т. Депутати Осадчук О. В., Хоменко В. А. також виступили по даному питанню, внесли свої пропозиції. Роз’яснення надали Бойко Д. Т. та Шпаківський В. Б. Депутати розглянули ряд питань комунальної власності. Зокрема, затвердили розпорядження голови райдержадміністрації про звільнення Омельчук Н. М. з посади директора Андрушівського комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства та призначення на цю посаду Лисайчука Б. Ф.; про погодження переукладення контракту з Махінчуком В. М., редактором комунального підприємства "Андрушівська редакція радіомовлення "Світанок”. Депутати затвердили також рішення про безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району закладів первинної медико-санітарної допомоги. З цього питання виступали депутати Казмірчук В. А., Осадчук О. В., Бойко Д. Т. На сесії районної ради було заслухано питання про виконання районної Програми підтримки комунальної установи Трудовий архів Андрушівської районної ради на 2009-2010 роки та затверджено нову Програму на 2011-2014 роки. З інформацією виступив Дяченко В. М. Депутати внесли зміни до Комплексної цільової Програми підтримки районного радіомовлення "Світанок”, затвердили план роботти районної ради на перше півріччя 2011 року. Рішенням сесії встановлено єдиний день депутата - останній четвер місяця, коли депутати районної ради працюватимуть на своїх виборчих округах. Голова районної ради Мельник О. В. поставив на розгляд питання, яке запропонувала фракція партії "Батьківщина” в районній раді, про укладення контракту з керівником Андрушівської центральної районної лікарні. Поданому питанню виступили депутати Казмірчук В. А., Осадчук О. В., Паламар С. І., а також Мельник О. В. Було вирішено, що дане питання вивчить та розгляне профільна комісія, а тоді воно буде винесено на розгляд сесії районної ради. Під час роботи сесії районної ради депутати були досить активними - вносили пропозиції, ставили запитання, давали необхідні роз’яснення. Більшістю голосів з усіх питань, які виносилися на сесію, були прийняті відповідні рішення.
Марія ОЛЕКСЮК.