ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 17:37

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Грудень » 08
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 08.12.2010 |Голосов: 0

У зв’язку з тим, що опалювальна котельня Андрушівської центральної районної лікарні експлуатувалася майже 14 років, виникла необхідність виконання робот по технічному переоснащенню її із заміною котельного обладнання. Так, в поточному році з ініціативи райдержадміністрації та за сприяння першого заступника голови облдержадміністрації М. М. Олещенка виготовлено проектно-кошторисну документацію та виконано будівельно-монтажні роботи, на що виділено кошти районного бюджету в сумі 1450,0 тис. грн. В рамках проекту встановлено два газові котли виробництва Німеччини, новітнє насосне обладнання та станцію з підготовки мережної води. Це дасть можливість забезпечити нормативний температурний режим в усіх приміщеннях лікарні та економніше використовувати енергоносії - природний газ та електроенергію. Отож минулої п’ятниці відбулося відкриття новообладнаної котельні, участь в якому взяли начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України О. К.Толстанов, голова РДА Б. В. Мазур, його перший заступник О. А. Борисов, голова районної ради О. В. Мельник, виконавець-підрядник В. Л. Татусь. Того ж дня після капітального ремонту було урочисто відкрито реанімаційне відділення ЦРЛ. О. К. Толстанов, користуючись нагодою, зустрівся з колективом районної лікарні, відповів на численні запитання працівників, що стосувалися реформування медичної галузі в державі.
Наш кор.