ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.197.231.211
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 12.04.2024 17:53

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Вересень » 04
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 04.09.2010 |Голосов: 0
3 вересня три багатодітних сім’ї (Швабів, Грищенків та Кучинських), отримали посвідчення, що підтверджують їх соціальний статус. В районі налічується 337 сімей з цим статусом, у яких виховується 1168 дітей. Голова райдержадміністрації Б. В. Мазур, вручивши документи жителькам Андрушівки, Волосова та Червоного, наголосив, що одним з пріоритетів роботи районної влади є створення правових, соціальних і економічних умов для належного розвитку багатодітних сімей та їх соціальної підтримки. Багатодітні родини в Україні мають низку важливих соціальних пільг, отримання яких спростять посвідчення, а саме: 50-відсоткова знижка плати за квартиру в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. м. загальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку), та додатково 10,5 кв. м на сім’ю); 50-відсоткова знижка плати за комунальні послуги (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб; 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення; позачергове встановлення квартирних телефонів. Абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50 відсотків від затверджених тарифів. Дітям із багатодітних сімей надаються такі пільги: безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів; щорічне медичне обстеження; першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація; безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів; безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку. Дітям посвідчення, що підтверджують статус їхньої сім’ї як багатодітної, видають після досягнення ними 6-річного віку. Своєчасна подача багатодітними сім’ями необхідних документів у сільські ради на місцях, сприятиме своєчасному одержанню посвідчень.
Марія ОЛЕКСЮК.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 03.09.2010 |Голосов: 0

Громада с. Гальчин завершила реалізацію першого мікропроекту, яким передбачалося укладення водогону в їх населеному пункті. В рамках проекту було побудовано 560 метрів водогону вартістю 145 тис. грн. Ще кілометр його прокладено за власні кошти жителів. Нагадаємо, що за умовами проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», з яким співпрацює і Гальчинська громада, половину вартості робіт у затвердженому мікропроекті оплачує ЄС/ПРООН, 5 відсотків вносять самі жителі, а 45 % - місцевий бюджет. Разом - дешевше і зручніше. Завдяки участі гальчинців у проекті зараз уже 70 відсотків їх користуються якісною питною водою. Це також завдяки ініціативності й організаторським здібностям голови громадської організації Василя Михайловича Петечела. Минулого понеділка він разом із координатором проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Жанною Миколаївною Чмут підписали другий мікропроект, яким передбачено замінити в Гальчині 3 кілометри лінії вуличного освітлення з установкою 100 нових світильників та енергозберігаючих натрієвих ламп. Термін виконання запроектованих робіт - до 1 грудня нинішнього року.
Наш кор.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 03.09.2010 |Голосов: 0
Час минає дуже швидко, змінюючи все: події, людей, навіть цілі політичні системи. Сьогоднішній день - завтра вже історія. Нам, людям старшого покоління, пощастило її і творити, і прожити, а тепер ще й з повним правом оцінити. Я хочу сказати, що ми не повинні охаювати своє минуле заради власної честі. Не можна не цінувати зробленого, того, що залишилося нащадкам. Я прочитала в районній газеті виступ колишнього першого секретаря райкому Компартії України П. П. Михайленка. Пригадався період активного господарського життя, слід від якого не лише побудовані приміщення - житлові і промислового призначення, а й впорядкований парк у центрі міста - обгороджений, із заасфальтованими доріжками, підсаджений молодими деревцятами. Згодом була відкрита Алея Слави. Парк став зоною відпочинку. А облаштовували його силами громадськості в робочі дні і під час суботників. Зроблене залишилось нащадкам. Добрий слід залишив по собі М. М. Олещенко. Це при його керівництві районом на місці пасовиська в центрі міста з’явився молоденький парк, а в ньому - паркова скульптура Кобзарю. Гарно облаштована й озеленена територія райвійськкомату. І фруктовий сад у дворі, і розкішні туї біля входу, саджанці яких у свій час були доставлені з Малинського лісництва і посаджені під керівництвом тодішнього військового комісара О. П. Комарицького. Голубі ялини біля нашої другої школи (нині гімназії) також посаджені з його ініціативи. Яку славну пам’ять про себе залишила ця людина… Керівники бувають різні, по-різному виконують доручену справу, у кожного свій стиль. Приємно спостерігати за роботою начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Г. І. Білецької. Як на мене, то вона - керівник сучасного рівня. У справжній центр культурно-просвітницької роботи перетворився колишній будинок культури Андрушівського цукрозаводу. Приміщення помолоділо, створені умови для занять гуртків художньої самодіяльності. А нещодавно Галині Іванівні пощастило втілити свою мрію - в День незалежності відкрили музей українських рушників. Один з рушників, вишитий у 1837 році, став рідкісним експонатом. Варто сказати й про те, що навколо приміщення нинішнього районного будинку культури тягнуться до сонця молоді дерева, будуть там і декоративні клумби, і освітлення. Галина Іванівна очолює районну жіночу раду, а це велика громадська робота. Ми, колишні вчителі, пишаємося своєю ученицею, якій нещодавно присвоєно почесне звання «Заслужений працівник культури України». З висоти прожитих років, спираючись на великий педагогічний досвід, хочу порадити молодим керівникам: ставтеся з душею до дорученої справи, поважайте своїх підлеглих і намагайтеся залишити в колективі після себе добрий слід: рано чи пізно люди обов’язково оцінять це.
 
Зінаїда Кащенко.
м. Андрушівка.