ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 34.236.191.0
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.05.2024 00:43

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Вересень » 18
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 18.09.2010 |Голосов: 0
Щоб шуміли ліси
Традиційно у третю неділю вересня в нашій державі відзначається День працівників лісу. Ліс - це народне багатство. Він дає не лише будівельні матеріали, а й целюлозу, високоякісний папір, меблі і т.д. З деревини можна одержати понад 20 тисяч різних виробів, необхідних для народного господарства країни. Без зелених насаджень немислиме життя, без них не підтримувався б рівень води в річках, озерах. Ліс захищає поля від ерозії, стає на шляху суховіїв. Кожен громадянин нашої держави зобов’язаний оберігати і раціонально використовувати лісові багатства, щоб після відвідування лісу не було соромно зайти туди знову. Зараз колектив лісництва молодий, ініціативний, всі працюють добросовісно. Я щиро вітаю їх із святом і бажаю успіхів у праці та сімейного щастя. Мені, як ветерану лісництва, який віддав лісу 50 років свого життя, хочеться згадати добрим словом людей, з якими працював, але які пішли за межу: Габзівський П. Я., Поліщук М. Д.,Заєць О. Й., Луценко В. І., Гладун М. Г., Поліщук В. Ф., Ігнатович І. І., Гирин К. У., Поліщук Б. А. Нехай ліси, посаджені і вирощені цими людьми, вічно шумлять зеленими кронами, прикрашають наш рідний край і бережуть пам’ять!
Петро ІСАЄНКО,
ветеран лісництва.