ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.210.77.73
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 05.03.2024 03:54

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Вересень » 28
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 28.09.2010 |Голосов: 0
   В районі постійно проводяться заходи, спрямовані на створення якнайкращих умов для оздоровлення та відпочинку дітей, в першу чергу, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, а також постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи й талановитих та обдарованих хлопчиків і дівчаток.
    Влітку в 21 пришкільному таборі з денним перебуванням оздоровлено 2139 дітей. З них: 24 дитини-сироти; 20 дітей, позбавлених батьківського піклування; 36 дітей-інвалідів; 479 - з малозабезпечених та багатодітних сімей; 99 дітей, що мають статус постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС; 72 - талановитих та обдарованих; 46 дітей з групи ризику. Першочергово оздоровлюємо дітей пільгових категорій. Так, з 1 по 22 березня 2 дітей-сиріт і 2 дітей, позбавлених батьківського піклування, відпочивали в МДЦ «Артек», 3 дітей з 1 по 21 червня були оздоровлені в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». 17 дітей з 12 липня по 1 серпня відпочивали в ДОЗ «Березовий гай» Бердичівського району. З 10 по 30 серпня в оздоровчому закладі «Піонер» м. Євпаторія відпочивало 3 дітей-сиріт. 16 дітей, потерпілих від аварії на ЧАЕС, в серпні поточного року було оздоровлено в санаторії «Лазо» смт. Сергіївка Одеської області. З 2 по 22 вересня 5 дітей відпочили в МДЦ ”Артек”. А минулої суботи 7 дітей пільгових категорій поїхали на оздоровлення в «Артек».
Юрій ОЛЕКСЮК,
начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту
райдержадміністрації.