ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.215.186.30
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 20.05.2024 04:02

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Вересень » 01
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 01.09.2010 |Голосов: 0
В серпні відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів району, на якій з інформацією про підсумки роботи цих органів за перше півріччя 2010 року щодо стану додержання законодавства, спрямованого на боротьбу із злочинністю, корупцією, адміністративними правопорушеннями та їх профілактики виступив прокурор Андрушівського району Юрій Олексійович Козлов.
Працівники правоохоронних органів району роблять немало для того, щоб попередити злочини та адмінпорушення, знизити рівень злочинності. Проведені профілактичні заходи сприяли тому, що в цьому році у нас не вчинено умисних тяжких тілесних ушкоджень, шахрайств. Не виявлено злочинів при оподаткуванні, приватизації, енергозбереженні, при зовнішньоекономічній та інвестиційній діяльності, вживались заходи щодо запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом. Не виявлено також злочинів в галузі охорони праці, здоров’я, соціального страхування, адміністративних правопорушень, охорони прав неповнолітніх. Однак був один розбій, два грабежі та один випадок посіву і вирощування маку і конопель (у 2009 році їх було 6). Викликає занепокоєння те, що протягом першого півріччя загальний рівень злочинності зріс на 31,5 відсотка. Зокрема, тяжких злочинів - на 43,3%, середньої тяжкості - на 51,9%, невеликої тяжкості - на 10,3%. Залишається низьким рівень розкриття злочинів. Зросла кількість крадіжок чужого майна (49 у І півріччі 2010 року проти 13 за цей же період 2009 року), які в основному скоєні шляхом проникнення у житло, сховище, інші приміщення. Як не прикро, але профілактична робота, яку проводять працівники райвідділу міліції, є вкрай недостатньою, оскільки за шість місяців рецидивна злочинність зросла на 37,5%. Викликає занепокоєння вчинення злочинності серед неповнолітніх, яка в першому півріччі поточного року зросла вдвічі. Як не прикро констатувати, але в районі не в повній мірі виконуються заплановані заходи Комплексної програми профілактики злочинності на 2005-2010 роки, зокрема, недостатньо виконуються вимоги діючого законодавства, спрямованого на боротьбу із корупцією та хабарництвом. Неналежно виконується програма районної ради щодо здійснення дільничними інспекторами міліції систематичного контролю за поведінкою осіб, які зловживають спиртними напоями, перебувають під адміністративним наглядом, не працюють. В поточному році попереджено вчинення одного злочину загальнокримінальної спрямованості. Протягом шести місяців поточного року прокуратурою району порушено 7 кримінальних справ, виявлено 4 злочини економічної спрямованості. Порушено одну кримінальну справу про оплату праці. За документами прокурорського реагування в цьому році відшкодовано громадянам 320 тис. грн. Всього розглянуто із вжиттям заходів понад 90 приписів і подань, задоволено 35 протестів, притягнуто до дисциплінарної відповідальності 60 чоловік, відшкодовано за актами прокурорського реагування 674 тис. грн., в т.ч. до бюджету - 249 тис. грн.
По представництву інтересів держави і громадян в суді заявлено 33 позови на суму 844 тис. грн., реально виконано рішень суду на суму 485 тис. грн. Підтримано 67 обвинувачень.
В роботі координаційної наради взяли участь і виступили голова районної державної адміністрації Б. В. Мазур, голова районної ради В. Б. Шпаківський, начальник Андрушівського РВ УМВС В. Г. Бенедюк, працівники райвідділу міліції, прокуратури. Учасники зібрання прийняли до відома інформацію прокурора району Ю. О. Козлова та схвалили відповідну постанову координаційної наради.