ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.210.77.73
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 05.03.2024 04:53

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Вересень » 25
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 25.09.2010 |Голосов: 0
Діти хочуть мати батьків

Кожного дня все більше і більше наших співгромадян відкривають свої серця і двері домівок для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Реальним свідченням уваги до питань забезпечення конституційного права дитини - виховуватись в сімейному оточенні, є підтримка державою національного усиновлення. Право дитини на сім’ю закріплене на законодавчому рівні і перш за все в Конвенції ООН про права дитини, Конституції України, Сімейному кодексі України, інших законодавчих актах. У разі, якщо дитина залишилась сиротою або позбавлена батьківського піклування, вона має право, відповідно до законодавства, бути насамперед усиновлена або влаштована під опіку, піклування, в прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу. Саме ці форми влаштування дітей є сімейними, тобто дають змогу дитині виховуватись і зростати в сім’ї. Безумовно, найкращою із усіх можливих форм сімейного влаштування є усиновлення дитини. Але при цьому остання втрачає статус сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування. Усиновлювачі беруть в сім’ю дитину на правах рідної, дають їй своє прізвище та по батькові, можуть змінити ім’я, дату та місце народження. Усиновлена дитина - спадкоємець батьків. Інформація про дітей, які можуть бути усиновлені, знаходиться в службі у справах дітей Андрушівської райдержадміністрації. Тут створено банк даних, в якому нараховується 42 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Але інформацію про них можуть одержати тільки особи, які нададуть всі передбачені законодавством документи і стануть на облік в службі у справах дітей як потенційні усиновлювачі. Звичайно, усиновлення - це непроста справа, яка потребує багато часу, роздумів, можливо, нервів. Це особлива дорога до батьківства - благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями - і дитини, і дорослого. СТАТИ БАТЬКАМИ можна лише тоді, коли навчитеся по-справжньому відчувати, розуміти, приймати і любити дитину.
Ніла ПУТІЙ,
начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.