ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 100.26.179.41
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 28.05.2024 05:06

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Архив новостей

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Каталог статей
Головна » Статті » Цікаві матеріали про Андрушівщину » Видатні особистості на Андрушівщині

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 18.06.2012 |Голосов: 0
Її слід на землі

Так сталося, що першою людиною, з якою я познайомився в Андрушівському районі, була Л. А. Любченко. Закінчувався вересень 1970 року, мене призначили керуючим Івницьким відділенням «Сільгосптехніка». Любов Андріївна першою привітала мене з цим, поцікавилась трудовою біографією, сказала, що тепер у неї - діловий сусід-керівник і побажала мені успіхів. Я мав за честь одержати напуття від знаної особистості, орденоносця, депутата Верховної Ради СРСР.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1
Ще наприкінці 60-х років минулого століття ми з краєзнавцями Андрушівської СШ № 1 розпочали пошук Героїв Радянського Союзу - наших земляків. 24 жовтня 1967 р. одержали лист з Москви від Федорчука Павла Степановича, в якому він надіслав коротку автобіографію, подякував за запрошення зустрітися. Нам пощастило побувати у Москві на вул. Богородський вал, 6, де нас люб’язно прийняв сам Павло Степанович. Ми зачаровано дивились на людину кремезної статури і слухали його розповідь про обстановку в Європі і світі в далекі 30-ті роки, про свою військову біографію. 1 вересня 1939 р. гітлерівці напали на Польщу і за 18 днів окупували її. В цей час Радянський Союз взяв під захист землі Західної України та Західної Білорусії. У визволенні цієї території брав участь і командир взводу Федорчук П. С. У листопаді 1939 р. дивізію, в якій він служив, направили на Карельський перешийок, де розпочався радянсько-фінський військовий конфлікт.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 24.04.2010 |Голосов: 1

Ветерани Великої Вітчизняної, люди старшого покоління, котрі пережили війну, добре пам'ятають такий вислів: „Де Жуков—там перемога". І це закономірно, бо саме Георгій Костянтинович був одним з найбільш здібних організаторів не тільки оборонних, а й наступальних операцій, вт.ч. Московської, Сталінградської і Курської битв. Не випадково в серпні 1943 року, після битви на Курській дузі, Г. К. Жуков, як представник Став­ки Верховного Головнокоманду­вання, вилітає на Воронезький й Степний фронти, де разом з гене­ралами армії М. ф. Ватутіним та І. С. Конєвим розробляють страте­гічний план визволення Лівобережної України і форсування Дніп­ра. Під час боїв за нашу столицю Г. К. Жуков знову прибув на ко­мандний пункт 1-го Українського фронту (раніше Воронезький) в Лютіж й координував діями аж до взяття Києва радянськими війсь­ками. 27 листопада 1943 року він виступив на мітингу з нагоди виз­волення столиці від фашистської наволочі. Після успішного завершення Київської наступальної операції Ставка Верховного Головноко­мандування доручає Маршалу скоординувати зусилля 1-го, 2-го і 3-го Українських фронтів для ро­згрому німецьких військ групи „Південь".

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 24.12.2009 |Голосов: 2

У цієї книги прозаїчна назва -"Сім'я Терещенків". Автор рідкі­сного наукового видання, яке ви­йшло всього тисячним тиражем, київський історик В.В. Ковалинський. До речі, він подарував кі­лька примірників своєї праці з автографом музею Червоненського цукрозаводу.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 23.12.2009 |Голосов: 1
Про перебування Г. Жукова та генерала армії М.Ватутіна в Андрушівці