Так сталося, що першою людиною, з якою я познайомився в Андрушівському

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків. |
Головна » Статті » Цікаві матеріали про Андрушівщину » Видатні особистості на Андрушівщині |
У категорії матеріалів: 5 Показано матеріалів: 1-5 |
Ветерани Великої Вітчизняної, люди старшого покоління, котрі пережили війну, добре пам'ятають такий вислів: „Де Жуков—там перемога". І це закономірно, бо саме Георгій Костянтинович був одним з найбільш здібних організаторів не тільки оборонних, а й наступальних операцій, вт.ч. Московської, Сталінградської і Курської битв. Не випадково в серпні 1943 року, після битви на Курській дузі, Г. К. Жуков, як представник Ставки Верховного Головнокомандування, вилітає на Воронезький й Степний фронти, де разом з генералами армії М. ф. Ватутіним та І. С. Конєвим розробляють стратегічний план визволення Лівобережної України і форсування Дніпра. Під час боїв за нашу столицю Г. К. Жуков знову прибув на командний пункт 1-го Українського фронту (раніше Воронезький) в Лютіж й координував діями аж до взяття Києва радянськими військами. 27 листопада 1943 року він виступив на мітингу з нагоди визволення столиці від фашистської наволочі. Після успішного завершення Київської наступальної операції Ставка Верховного Головнокомандування доручає Маршалу скоординувати зусилля 1-го, 2-го і 3-го Українських фронтів для розгрому німецьких військ групи „Південь".
У цієї книги прозаїчна назва -"Сім'я Терещенків". Автор рідкісного наукового видання, яке вийшло всього тисячним тиражем, київський історик В.В. Ковалинський. До речі, він подарував кілька примірників своєї праці з автографом музею Червоненського цукрозаводу.