ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 100.26.179.41
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 28.05.2024 06:11

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Архив новостей

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Каталог статей
Головна » Статті » Цікаві матеріали про Андрушівщину

У розділі матеріалів: 27
Показано матеріалів: 21-27
Сторінки: « 1 2 3

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 04.02.2010 |Голосов: 1

Село (1620 жителів) Андрушівського району, розташоване на берегах р. Івянка. Перші відомості про Івниця датуються 1584. У другій половині XVIII ст. це було досить велике торговельно-ремісниче містечко з населенням понад 3 тис. жителів, в 1761 р. навіть отримало привілеї від польського короля Августа III. Тоді в містечку були церква, костел і каплиця, синагога і єврейський молитовний будинок, школа і дві лісопильні. У другій половині XVIII ст. тут на пологому лівому схилі річки закладається добре спланований ландшафтний парк з традиційною системою ставків зі шлюзами.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 28.01.2010 |Голосов: 6

Містечко Червоне було засноване у 1624 р. воєводою брест-литовським Яном Тишковичем. Завдяки хитросплетінню родинних зв'язків та шлюбів наприкінці 18 ст. Червоним володів Францішек Ксавері Грохольський, а після його смерті разом з іншими маєтками воно відійшло Адольфові Грохольському. Пізніше Червоне було записане на його другу дружину – Ванду Радзивілл, яка після смерті чоловіка продала володіння Миколі Терещенку, а сама виїхала за кордон. Червоне перебувало у власності родини українських цукрових магнатів до революції 1917 р.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 27.01.2010 |Голосов: 1

Давно час розказати про подорож, здійснену з Cергієм "Кіфою" теренами Житомирщини. Адже саме під час тієї мандрівки 2 серпня 2004 року я побачила диво-палац, в який неможливо не закохатися. Якщо ви часто подорожуєте і любите, скажімо, Бердичів, не зайвим буде дізнатися, що в якихось 15-18 кілометрах від місця окільцювання Оноре де Бальзака, в непримітному, здавалося б, селищі Червоне є на що подивитися.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 25.01.2010 |Голосов: 2

У південно-західній частині Городківки, біля дороги, що веде до Бердичева, на невисокому березі річечки Лебедівки, яка розливається тут нешироким ставком, стоїть костьол святої Клари, побудований у еклектичному стилі, в якому поєдналися елементи неоготики та модерну ХХ століття. Він красою й архітектурною довершеністю викликає захоплення в багатьох подорожніх, які, проїжджаючи мимо, зачаровані видивом храму, милуються його архітектурними формами вертикального ритму. Щороку 11 серпня тут велелюдно: на храмове свято приходять не лише римо-католики з села чи району, а й приїжджають з Бердичева, а паломники з різних областей України йдуть сюди пішки від найближчої залізничної станції Чорнорудка.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 24.01.2010 |Голосов: 1

Україна - це наша земля, рідний край, наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою і, зрозуміло, мудрими, талановитими людьми. Сьогодні мало кому відоме ім’я Любові Олександрівни Галанчикової. Для мене особисто ця жінка є взірцем мужності і незламності духу, хоча про неї я дізналася зовсім недавно, прочитавши книгу Віталія Ковалинського «Сім’я Терещенків». Мене завжди цікавила вітчизняна історія, особливо сторінки, що стосуються нашого рідного краю.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 24.12.2009 |Голосов: 2

У цієї книги прозаїчна назва -"Сім'я Терещенків". Автор рідкі­сного наукового видання, яке ви­йшло всього тисячним тиражем, київський історик В.В. Ковалинський. До речі, він подарував кі­лька примірників своєї праці з автографом музею Червоненського цукрозаводу.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 23.12.2009 |Голосов: 1
Про перебування Г. Жукова та генерала армії М.Ватутіна в Андрушівці
1-10 11-20 21-27