ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 34.236.191.0
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.05.2024 00:01

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Липень » 22
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 22.07.2011 |Голосов: 0
Збиральна кампанія для хліборобів – це своєрідне випробування на вміння організуватися, маневрувати технікою і людьми, аби в оптимальні строки зібрати урожай. Адже в цю пору завжди свої корективи в хід жнив вносить і погода. В СТОВ «Хлібороб» теж поспішають швидше віджнивувати, дати толк збіжжю. Роботи нині у сельчан вистачає, бо співпали в часі і жнива, і заготівля сіна – і нічого не відкладеш на потім. На одному полі обмолочують пшеницю, на інших площах скошені 70 га конюшини і 30 га люцерни. Травостій сушили швиденько, аби сіно не почорніло під дощами. А припасли його вже 280 тонн сіна. Дбають і про зерно, і про грубі корми, бо є їх кому згодовувати - утримують 540 голів ВРХ. У Степку є що і жнивувати: підлягає збиранню 255 га озимої пшениці, на яку покладали великі надії, бо такими гарними були посіви весною, а потім спека зробила свою справу – згоріли на великому сонці, тож видала тільки по 24 ц з гектара. Ячмінь, який в СТОВ «Хлібороб» займає площу в 250 га, збирають роздільним методом, бо підсіяний конюшиною. На черзі - 100 га ярої пшениці, 90 га овесу, який, сподіваються, дасть не менше як по 30 центнерів з гектара. Гарні мають тут і посіви гречки, якої степківчани посіяли 160 га., радують і кукурудза та соя. На обмолоті зернових в Степку зайняті три власні комбайни і один найнятий, на яких сумлінно працюють В. Д. Мостіпака, М. В. Мартиненко, Л. А. Круглій. Останній намолотив найбільше – понад 2 тисячі тонн зерна. Відвозять збіжжя з поля на тік КамАЗами, не гаючи ні хвилини, М. І. Бабчук, М. Д. Мостіпака. Поспішають усі, бо знають, що не той хліб, що надворі, а той, що в коморі.
Валентина Сільська.