ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 34.236.191.0
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.05.2024 00:27

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Липень » 13
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 13.07.2011 |Голосов: 1
Нещодавно ми, випускники 1981 року, зустрілися у стінах рідної другої міської школи (нині гімназії). На її подвір’ї нас чекала наш класний керівник Віра Миколаївна Бабич – схвильована, в очах – сльози радості й гордості за нас, що всі стали добрими людьми, не посоромили учителів, батьків. Школа гостинно запросила нас до себе, де пройшли наші найкращі, неповторні роки. Зайшли до свого класу, кожен сів за свою парту – не забули. Хвилиною мовчання пом’янули учителів і однокласників, котрі відійшли за межу вічності. Збори відкрив староста класу Віктор Антоненко і надав слово Вірі Миколаївні. Вона з хвилюванням подякувала нам, що не забули стежку до школи, а нашим батькам за те, що допомагали їй разом виховувати нас справжніми людьми. Учитель для наших батьків був великим авторитетом, його поважали, цінували його працю. Він сидів з відстаючими і після уроків, допомагав, коли була необхідність, надолужувати програму. І ніхто йому за це не платив, не було ніяких репетиторів. А ще разом із своїми вчителями, а найперше з класним керівником В. М. Бабич, ми організовували своє дозвілля в стінах школи: самі готували й проводили вечори відпочинку, були і режисерами, й постановниками, і виконавцями. Хіба таке забувається?! Ми старалися вчитися, вміли відпочивати, любили працювати. І ніхто з батьків ніколи не поставив перед учителем безглузде запитання на зразок: «Чому це моя дитина повинна прибирати біля школи, на вулиці?». Мабуть, через це місто наше було охайнішим, діти - працьовитішими, бо школа і сім’я були єдині у справі навчання й виховання учнів. Користуючись нагодою, від імені всіх випускників 1981 року хочу подякувати всім нашим вчителям за науку, за добро, якому нас навчили. За дорученням випускників
 
Ігор Заєць
м. Андрушівка.