ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 18.188.252.23
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 18.04.2024 18:59

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Архив новостей

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Каталог статей
Головна » Статті » Земляки Андрушівщини » Видатні земляки Андрушівщини

У категорії матеріалів: 24
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 03.04.2012 |Голосов: 0
 «У будь-якій школі я можу підготувати призера обласної олімпіади»
Знайти його можна не на кафедрі, а серед студентів. Його блакитні очі відразу програмують вас на хороший настрій. Молодий, творчий, закоханий у свій предмет викладач кафедри прикладної інформатики та математики Сергій Станіславович Жуковський.

Народився 23 червня 1972 року в селі Малі Мошківці Андрушівського району Житомирської області.
Інформатикою цікавився ще будучи в школі. «Я відразу захопився цим предметом. Але в ті часи викладання й техніка були на досить примітивному рівні. Тому паралельно записався на курси». Після закінчення школи вступає на фізико-математичний факультет Житомирського державного педагогічного інституту.
«Я виріс у сім’ї вчителів, серед зошитів та книг. І хоча учнем був мовчазним та сором’язливим, все ж не побоявся обрати педагогічну стежку».
В студентські роки був учасником хору «Янтарів», де акомпонував грою на скрипці. «Основний мій інструмент – скрипка. Але, крім цього, граю на сопілці, фортепіано, баяні, гітарі. У хорі був впродовж навчання в інституті. За цей час ми об’їздили пів-України, були постійними учасниками різноманітних фестивалів, часто давали власні сольні концерти».
Отримавши диплом, був направлений на роботу в одну із шкіл Андрушівщини. «У класах було 5-7 учнів. Я викладав математику. Вже тоді робив спроби готувати дітей до участі в олімпіадах, але в нашу школу так і не дійшло жодного запрошення».
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 28.05.2011 |Голосов: 0
Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Кулик Світлана Володимирівна — український режисер по монтажу.
Народилася 3 січня 1960 р. у с. Андрушівка Житомирської області. Працює на Київській кіностудії ім. О. П. Довженка.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 28.05.2011 |Голосов: 0

народився та виріс в с. Червона Волока 14.10.1960р.
У 1978р. закінчив ЗОШ.
Професію художник-оформлювач отримав при ОКОУ.
Служба в радянській армії.
Після армії працював художником-оформлювачем на ЖЗОК, лугинському гранкар`єрі.
1984р. переїхав д м. Андрушівка, працював у БК цукрового заводу художником.
З 1985р. – вчителем образотворчого мистецтва в Андрушівській ЗОШ I-IIIст. №1.


АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 17.11.2010 |Голосов: 0

  21 січня в Житомирі в обласній науковій бібліотеці ім. О.Ольжича проходила Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція „Україна від епохи УНР до початку ХХІ ст.”, присвячена 125-річчю від дня народження І. А. Фещенка-Чопівського. Учені й краєзнавці з Києва і багатьох областей України на пленарному засіданні виступили з дослідженнями життєвого шляху Івана Адріяновича, визвольних подій за незалежну Україну. Великий інтерес викликали доповіді краєзнавців у роботі секцій „Краєзнавчі студії Великої Волині” й „Постаті Великої Волині”.
Доля розпорядилася так, що одна із сторінок життя І. Фещенка-Чопівського пов’язана з Андрушівкою. Тому розповім про найбільш важливі віхи життя видатного сина України.
  20 січня 1884 року в Чуднові у начальника поштової контори Адріяна Андрійовича та його дружини Марії Михайлівни Фещенків-Чопівських народився другий син - Іван. Закінчивши двокласну народну школу, він у серпні 1893 року вступив до Житомирської класичної гімназії. У лютому 1901 року в родину прийшло горе: від туберкульозу помер батько. Щоб підтримати матір і молодшу сестру, ученицю Маріїнської гімназії, Іван став підробляти репетиторством. Цим заробітком він оплачував і своє навчання.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Козлов Йосип Дмитрович народився 2 квітня 1912 року в сім’ї лісника в с. Нехворощ Андрушівського району. До 1921 року жив у сім’ї, навчався в школі. В 1921 році померла мати Олександра Василівна і маленький Йосип став безпритульним. П’ять років поневірянь виховали в юнака на все життя серйозне ставлення до навчання та праці, до життя. З 1925 по 1927 рік Йосип був учнем Івницького лісопильного заводу, потім працював помічником машиніста на лісопильному заводі в с. Буймер Іванківського району Житомирської області, водієм у зоотехнікумі в с. Новий Завод Мархлевського району. В травні 1930 року вступив у Київську військову школу зв’язку ім. М. І. Калініна, яку успішно закінчив, і з листопада 1933 року по квітень 1936 року служив командиром взводу зв’язку 282 стрілецького полку 94 стрілецької дивізії.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 0

Народився в с. Стара Котельня у 1903 році в багатодітній сім’ї селянина-єврея. У Лева було п’ятеро братів. Після закінчення учительського інституту був направлений на роботу в Смоленську область, де й застала його війна. Коли німці наблизилися до Смоленська, Лев Маркович разом із сім’єю був евакуйований в Ташкент. Працював там до січня 1943 року, а потім його призвали до лав Червоної Армії. У діючій армії у складі Воронезького і Центрального фронтів воював Лев Маркович з серпня 1943 року. Бойове хрещення пройшов рядовим сапером у складі саперного взводу 1031 стрілецького полку 280 стрілецької дивізії 60-ої армії Центрального фронту, коли наші війська під командуванням генерал-лейтенанта І. Д. Черняховського визволили Глухів і вступили на українську землю. Леву Марковичу присвоїли звання молодшого сержанта і призначили командиром відділення саперів.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Народився 16 лютого 1914 року в с. Івниця Андрушівського району в сім’ї селянина-бідняка. Українець. З 1922 по 1926 рік навчався в рідній 4- класній школі, після закінчення якої трудився у місцевому радгоспі. З 1930 по 1936 роки працював на різних роботах у Кривому Розі, Дніпропетровську, Житомирі - робітником, бурильником, їздовим, бригадиром на залізниці Житомир - Фастів. Був секретарем комсомольської організації, нагороджений значком "Ударник сталінського призову”. У січні 1936-го він був призваний до лав Червоної Армії і направлений у школу молодших командирів 62-го окремого саперного батальйону 62-ої окремої стрілецької дивізії у м. Біла Церква. У травні того ж року в числі кращих курсантів Федорчуку достроково було присвоєно звання молодший командир і до 1939 року він був командиром відділення, помічником командира взводу, старшиною.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Народився 30 серпня 1910 року в с. Малі Мошківці Андрушівського району в сім’ї селянина-бідняка. Закінчив 4 класи місцевої школи в 1924 році і п’ять років працював у господарстві батьків. У 1929 році став робітником Червоненського спиртового заводу, а через два роки поїхав на шахти Донбасу. Звідти у 1933-ому хлопця призвали до Червоної Армії. Служив на Далекому Cході, а після звільнення в запас аж до 1941 р. працював у рідному колгоспі ім. Косіора (пізніше «Жовтень») на різних роботах. 10 травня 1941 року Михайло був призваний на армійську перепідготовку - там його і застала вiйна.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Народився 23 липня 1922 року в с. Гардишівка, Андрушівського району, в сім’ї селянина. Після закінчення Андрушівської СШ № 1 9 червня 1941 р. був призваний до лав Червоної Армії. У грудні 1941-го Олексій закінчив 47-му школу повітряних стрілків-радистів у м. Кутаїсі і був направлений на Західний фронт. У липні 1942 р. Олексія направили стрілком-радистом у 140-й бомбардувальний авіаполк, що воював на Ленінградському фронті. У січні 1944-го О. В. Броніцького тяжко поранено - у свій полк він повернувся лише у квітні. Тоді ж був прийнятий в ряди КПРС. З червня 1944 р. 140 БАП увійшов до складу Третього Білоруського фронту, де Броніцький воював до Дня Перемоги.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Слова, винесені в заголовок, взяті зі спогадів доньки про батька - Броніцького О. В., повного кавалера орденів Слави. Ці спогади - яскравий приклад виховання батьками-ветеранами своїх дітей і молоді в дусі патріотизму, мужності і любові до праці, до Батьківщини. Броніцький О. В. після закінчення школи стрільців-радистів був направлений на Західний фронт. Як і тисячі юнаків, Олексій рвався на передову, щоб бити ворога, який окупував і його рідну Україну. Він подумки бачив себе в небі, у бою. Та на місці його чекало розчарування. - Будете радистом-кодувальником на метеорологічній станції, - сказав командир. - А як же з польотами? - вихопилося з вуст. Майор уважно подивився на юнака і суворо сказав: «Виконуйте наказ». Потім вслід додав: «Ще налітаєшся». І лише через рік, захищаючи Ленінград, стрілок-радист Олексій Броніцький побував у першому бойовому хрещенні, яке закінчилось успішно. Фронтова газета «Боевая подруга» у квітні 1944 р. писала: «Майже 2 роки стрілок-радист Олексій Броніцький воює на Ленінградському фронті…

1-10 11-20 21-24