ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 44.197.231.211
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 12.04.2024 19:53

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Жовтень » 26
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 26.10.2011 |Голосов: 0
Куріння. Алкоголізм. Наркоманія. Злочинність... Цей жахливий список насторожує і змушує замислитися. З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі та запобігання рецедивної злочинності 17 жовтня Андрушівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з кримінальною виконавчою інспекцією УДДУ ПВП Житомирської області проведено круглий стіл з умовно засудженою молодю. З учасниками зібрання спілкувалися спеціалісти центральної районної лікарні, районного управління юстиції, управління праці та соціального захисту населення, районного центру зайнятості та міської ради. Про залежність від алкоголізму і наркоманії та її наслідки говорив у своєму виступі лікар-психіатр ЦРЛ Шлапак Ю. В. Молоді люди, що вже мають серйозні проблеми із законом, уважно слухали лікаря та ставили запитання. Начальник РУЮ Сіра В. В. детально зупинилася на основних положеннях закону України "Про особисте селянське господарство”, а секретар міської ради Пташник В. В. інформувала про порядок видачі довідок органами місцевого самоврядування особам, які бажають стати на облік у центрі зайнятості, а також детально висвітлила процедуру виходу із особистого селянського господарства. Начальник управління праці та соціального захисту населення Балюк А. М. розповіла про види соціальних допомог та субсидій, на які мають право громадяни. Спеціаліст РЦЗ Кайзер Л. В. розповіла про процедуру реєстрації громадян, які звертаються за допомогою щодо працевлаштування та роздала буклети з корисною інформацією. Сподіваємося, що молоді люди, які взяли участь в засіданні круглого столу, зроблять все, щоб змінити на краще своє майбутнє.
 
Світлана Шпаківська,
головний спеціаліст АРЦСССДМ