ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 16:19

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Жовтень » 17
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 17.10.2011 |Голосов: 0
Шановні передплатники, читачі і шанувальники районної газети!
30 листопада виповниться 80 років нашим «Новинам Андрушівщини». У різні часи газета мала різні назви, але виконувала одну і ту ж роль - була інформатором, організатором мас, часописом історії. Гортаючи сторінки пожовтілих від часу сторінок, наче віч-на-віч зустрічаєшся з минулим. Готуючись до відзначення славної дати, ми звертаємося до Вас із проханням допомогти відтворити історію становлення, творення районної газети. Ми чекаємо від Вас давніх фото, рідкісних примірників видання, починаючи з довоєнного періоду, ваших спогадів про співпрацю з газетою, адже, крім штатних працівників, на сторінках газети від дня її заснування друкувалися і друкуються позаштатні автори, які в минулому носили почесне звання робсількори. На жаль, багатьох уже немає, але світлу пам’ять про них зберігає нинішній творчий колектив журналістів, їх фотопортрети - на пам’ятній дошці редакції. Заздалегідь вдячні Вам за розуміння й допомогу у створенні ювілейної сторінки історії газети. Чекаємо від Вас вісток, телефонних дзвінків. Пишіть, телефонуйте, заходьте!
 
З повагою Марія Олексюк,
головний редактор газети «Новини Андрушівщини»