ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 17:50

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Жовтень » 24
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 24.10.2011 |Голосов: 0
Існує хибна думка, що боротьба з лейкозом - крок до винищення поголів’я ВРХ. Треба запам’ятати раз і назавжди: молоко від лейкозних корів небезпечне для здоров’я людини. У 2009 році видано нову інструкцію служби Держветмедицини, за якою хвору на лейкоз тварину дозволяється тримати в господарстві не більше двох років і тільки за умови, що вона буде ізольована від здорового поголів’я. Адже перезараження може статися через слину, укуси комах тощо. Якщо виявляється хвора тварина, її ставлять на облік, господар одержує припис, який зобов’язує його утримувати інфіковану тварину окремо від сільської череди. Молоко, одержане від хворої тварини, необхідно кип’ятити. Пряме перезараження тварин відбувається також під час парування корів та телиць биками-плідниками, не перевіреними на лейкоз. Дуже погано, що багато громадян ігнорує приписи ветеринарної служби щодо утримання хворих тварин, чим наражають на небезпеку не тільки худобу, а й здоров’я своїх односельчан. Таких горе-господарів має закликати до порядку сільська громада. Служба ветеринарної медицини впродовж останніх десяти років провела велику роботу по боротьбі з лейкозом. Так, у 2001 році реєструвалося 27 неблагополучних пунктів, цього року таких немає. Проте ще виявляються поодинокі випадки захворювання тварин на лейкоз. Найбільше - у Павелках та Міньківцях. До власників хворих тварин застосовувались штрафні санкції, зокрема, до таких як Середа М. В., Шеремет Г. М. з с. Павелки, Пархоменко Г. Д., Гайдай В. А., Гайдай Л. А, Юзьвак Д. В. Остап’юк Н. А. з с. Міньківці, Галас В. М., Виничук О. Л., Вітрик С. М. з с. Городище. Є над чим задуматися сільським головам та громадам цих сіл, щоб знайти шляхи впливу на нерядивих господарів і цілком позбутися небезпечного захворювання.
 
Микола Глухов,
начальник управління держветмедицини в районі