ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.133.131.168
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 27.04.2024 19:00

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Архив новостей

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Каталог статей
Визволення Андрушівщини [15]
Визволення Андрушівщини
Походження назв населених пунктів району [34]
Земляки Андрушівщини [24]
Цікаві матеріали про Андрушівщину [27]
Перебування відомих особистостей на Андрушівщині
Геральдика Андрушівщини [4]
Історія Андрушівки [18]
Історія Андрушівського району
Главная »
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 29.03.2010 |Голосов: 0

Павло Степанович Федорчук (16 лютого 1914, Івниця - 24 лютого 1979, Москва) - Герой Радянського Союзу, в роки Радянсько-фінської війни командир взводу окремого саперного батальону 62-й стрілкової дивізії 13-ї армії Північно-Західного фронту, лейтенант.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 29.03.2010 |Голосов: 0

Вирощування солодких коренів протягом 19 століття швидко поширювались на схід, південь і захід України не минуло це і Андрушівку де були сприятливі грунтово - кліматичні умови для цукрових буряків, чималі водні ресурси, добре розвинуте тваринництво спочатку виникає невеличка соковарня на лівому березі Гуйви, на так званій Яцюковій землі. Працював тут в основному покріпачений люд. Буряк терли на спеціальних тертушках вручну, для вичавлювання соку використовували примітивні пристрої, які приводили в рух кіньми та волами.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 29.03.2010 |Голосов: 0

З 1979 по 1989 рік в Афганістані інтернаціональний обов’язок виконували 160 тисяч українських воїнів. 3 тисячі 360 солдатів додому з цієї війни не повернулися (3 тисячі 280 українців загинули, 80 зникли безвісти). Півтора року проходив там дійсну військову службу і Микола Васильович ДРАПАК.

Провівши сина в армію, мама молила Бога, щоб додому повернувся живим і здоровим. Виходець з робітничої сім’ї, дев’ятнадцятирічний юнак спочатку служив у Ленінакані, що у Вірменії, а потім за кермом вантажівки півтора року їздив крутими дорогами чужої країни. Бував у Кабулі, Кундузі, Кандагарі, Баграмі, Мазарі-Шаріф та багатьох інших містах далекого і чужого Афганістану.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 29.03.2010 |Голосов: 1

Вже давно в Андрушівці дід Каленик не скликає лебедів для годування, а в парку, який посадив і зростив тут відомий цукрозаводчик Артемій Терещенко і до сьогодні панує аура краси, спокою і затишку. Ті ж озера, біля яких любила відпочивати сім’я Терещенків. Свого часу сюди приїздила житомирська поетеса Людмила Волошка і милувалась цим краєвидом...
Сюди щороку прилітають лебеді...

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 18.03.2010 |Голосов: 1

«Любая женщина – она как кошечка. То белая, пушистая, а потом вдруг выпустит коготки – и держитесь все!» – рассуждает звезда сериала «Кармелита» Наталия Рогоза. Яркая блондинка, уроженка Украины, всего несколько месяцев живет и снимается в Москве, но уже стала объектом пристального внимания как просто поклонников, так и вообще сильной половины человечества.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 15.02.2010 |Голосов: 1
Ось і пролетіли 60 років з тих пам’ятних днів, коли на теренах нашого та інших сусідніх районів двигтіла земля від тисячаголосої гарматної канонади, від вибуху мін і стрекоту кулеметних черг. Стугоніла земля від гулу моторів і брязкотіння гусениць сотень наших і ворожих танків. За 60 років уже чимало учасників-героїв тих битв пішло із життя. Написані мемуари-спогади як генералами, так і рядовими ветеранами тих змагань. Нині на нашій землі живуть нові покоління - покоління, які знають про війну лише з кіно, з книг, по телебаченню та зі спогадів ветеранів-очевидців тих подій. Святий обов’язок ветеранів і очевидців тієї війни - невтомно і постійно розповідати новим поколінням про страхіття війни, про ті жертви, які несе вона, закликати їх не допустити нової війни.
Сьогодні я хочу розповісти про події тих буремних часів.
На знімку: Гетман А.Л. командир 11-го гвардійського танкового корпусу, який визволяв Андрушівку.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 15.02.2010 |Голосов: 2

Герб - це емблема, особ­ливий спадковий знак, ук­ладений відповідно до за­конів геральдики поєднан­ням фігур та предметів, що мають символічне значен­ня та виражають певну іс­торичну традицію, існують такі основні групи гербів, як: державні, обласні, ра­йонні, міські, корпоративні, родові. Герб районний - це умов­ний розпізнавально-право­вий знак, що є символом районного суверенітету, це - пам'ятка історії та куль­тури, яка відображає спря­мованість розвитку і життє­діяльності району та про­буджує у його громадян патріотичні, краєзнавчі та земляцькі почуття.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 15.02.2010 |Голосов: 1

У зеленому щиті з чорною базою - срібний цукровий буряк із золотою гичкою, супроводжуваний в щиті двома срібними лелеками з червоними дзьобами і лапами, а в базі - двома срібними кубиками цукру. У вершині щита - золоте сонце. Щит увінчаний клейнодом-тризубом, прикрашеним декоративним орнаментом, і обрамлений двома золотими колосками, оповитими синьо-жовтою стрічкою з написом "Андрушівський район". Автор - В.Ільїнський.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 14.02.2010 |Голосов: 6


Андрушівка – місто над річкою Гуйвою, районний центр Житомирської області. Перші згадки про поселення під такою назвою датуються ще 1683 р. Від 1848 р. в Андрушівці почав діяти цукровий завод (перший на території сучасної Житомирської області). Завдяки розвитку цієї галузі село 1859 р. віднесли до категорії містечка. Статус міста поселення отримало 1975 р. Оскільки Андрушівка раніше не використовувала власного герба, тому для міста було опрацьовано нові проекти символів (автор – А. Гречило), які сесія міської ради затвердила 2 вересня 2003 р.

Герб Андрушівки: у червоному полі золотий андріївський хрест, вгорі – квітка ромашки зі срібними пелюстками та золотим осердям, обабіч – по срібній пірамідці цукру в золотій обгортці, внизу – срібна чаша, з якої виходить синє полум'я зі золотим обрамуванням.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 04.02.2010 |Голосов: 1

Село (1620 жителів) Андрушівського району, розташоване на берегах р. Івянка. Перші відомості про Івниця датуються 1584. У другій половині XVIII ст. це було досить велике торговельно-ремісниче містечко з населенням понад 3 тис. жителів, в 1761 р. навіть отримало привілеї від польського короля Августа III. Тоді в містечку були церква, костел і каплиця, синагога і єврейський молитовний будинок, школа і дві лісопильні. У другій половині XVIII ст. тут на пологому лівому схилі річки закладається добре спланований ландшафтний парк з традиційною системою ставків зі шлюзами.

1-10 11-20 ... 41-50 51-60 61-70 71-80 81-90 ... 111-120 121-122 « 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 12 13 »