ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 54.226.126.38
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.03.2024 00:22

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Архив новостей

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Каталог статей
Визволення Андрушівщини [15]
Визволення Андрушівщини
Походження назв населених пунктів району [34]
Земляки Андрушівщини [24]
Цікаві матеріали про Андрушівщину [27]
Перебування відомих особистостей на Андрушівщині
Геральдика Андрушівщини [4]
Історія Андрушівки [18]
Історія Андрушівського району
Главная »
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 0

Народився в с. Стара Котельня у 1903 році в багатодітній сім’ї селянина-єврея. У Лева було п’ятеро братів. Після закінчення учительського інституту був направлений на роботу в Смоленську область, де й застала його війна. Коли німці наблизилися до Смоленська, Лев Маркович разом із сім’єю був евакуйований в Ташкент. Працював там до січня 1943 року, а потім його призвали до лав Червоної Армії. У діючій армії у складі Воронезького і Центрального фронтів воював Лев Маркович з серпня 1943 року. Бойове хрещення пройшов рядовим сапером у складі саперного взводу 1031 стрілецького полку 280 стрілецької дивізії 60-ої армії Центрального фронту, коли наші війська під командуванням генерал-лейтенанта І. Д. Черняховського визволили Глухів і вступили на українську землю. Леву Марковичу присвоїли звання молодшого сержанта і призначили командиром відділення саперів.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Народився 16 лютого 1914 року в с. Івниця Андрушівського району в сім’ї селянина-бідняка. Українець. З 1922 по 1926 рік навчався в рідній 4- класній школі, після закінчення якої трудився у місцевому радгоспі. З 1930 по 1936 роки працював на різних роботах у Кривому Розі, Дніпропетровську, Житомирі - робітником, бурильником, їздовим, бригадиром на залізниці Житомир - Фастів. Був секретарем комсомольської організації, нагороджений значком "Ударник сталінського призову”. У січні 1936-го він був призваний до лав Червоної Армії і направлений у школу молодших командирів 62-го окремого саперного батальйону 62-ої окремої стрілецької дивізії у м. Біла Церква. У травні того ж року в числі кращих курсантів Федорчуку достроково було присвоєно звання молодший командир і до 1939 року він був командиром відділення, помічником командира взводу, старшиною.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Народився 30 серпня 1910 року в с. Малі Мошківці Андрушівського району в сім’ї селянина-бідняка. Закінчив 4 класи місцевої школи в 1924 році і п’ять років працював у господарстві батьків. У 1929 році став робітником Червоненського спиртового заводу, а через два роки поїхав на шахти Донбасу. Звідти у 1933-ому хлопця призвали до Червоної Армії. Служив на Далекому Cході, а після звільнення в запас аж до 1941 р. працював у рідному колгоспі ім. Косіора (пізніше «Жовтень») на різних роботах. 10 травня 1941 року Михайло був призваний на армійську перепідготовку - там його і застала вiйна.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Народився 23 липня 1922 року в с. Гардишівка, Андрушівського району, в сім’ї селянина. Після закінчення Андрушівської СШ № 1 9 червня 1941 р. був призваний до лав Червоної Армії. У грудні 1941-го Олексій закінчив 47-му школу повітряних стрілків-радистів у м. Кутаїсі і був направлений на Західний фронт. У липні 1942 р. Олексія направили стрілком-радистом у 140-й бомбардувальний авіаполк, що воював на Ленінградському фронті. У січні 1944-го О. В. Броніцького тяжко поранено - у свій полк він повернувся лише у квітні. Тоді ж був прийнятий в ряди КПРС. З червня 1944 р. 140 БАП увійшов до складу Третього Білоруського фронту, де Броніцький воював до Дня Перемоги.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1

Слова, винесені в заголовок, взяті зі спогадів доньки про батька - Броніцького О. В., повного кавалера орденів Слави. Ці спогади - яскравий приклад виховання батьками-ветеранами своїх дітей і молоді в дусі патріотизму, мужності і любові до праці, до Батьківщини. Броніцький О. В. після закінчення школи стрільців-радистів був направлений на Західний фронт. Як і тисячі юнаків, Олексій рвався на передову, щоб бити ворога, який окупував і його рідну Україну. Він подумки бачив себе в небі, у бою. Та на місці його чекало розчарування. - Будете радистом-кодувальником на метеорологічній станції, - сказав командир. - А як же з польотами? - вихопилося з вуст. Майор уважно подивився на юнака і суворо сказав: «Виконуйте наказ». Потім вслід додав: «Ще налітаєшся». І лише через рік, захищаючи Ленінград, стрілок-радист Олексій Броніцький побував у першому бойовому хрещенні, яке закінчилось успішно. Фронтова газета «Боевая подруга» у квітні 1944 р. писала: «Майже 2 роки стрілок-радист Олексій Броніцький воює на Ленінградському фронті…

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 0

М. І. Струтовський проходив чергову військову перепідготовку - там його застала війна. Уже з перших її днів їх 400-й окремий саперний батальйон вступив у поєдинок з ворогом. Тяжкі оборонні бої в районі Коростенського укріпрайону Південно-Західного фронту під командуванням генерала Потапова були для Михайла першим випробуванням. Тут він одержав перше поранення в ногу. Після двомісячного перебування в шпиталі боєць повернувся в свою частину. Потім М. І. Струтовського перевели в 137-й стрілецький полк, в якому він служив рядовим стрільцем, був вдруге поранений і евакуйований в шпиталь в м. Дебальцево. А потім знову - діюча армія.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 1
Ще наприкінці 60-х років минулого століття ми з краєзнавцями Андрушівської СШ № 1 розпочали пошук Героїв Радянського Союзу - наших земляків. 24 жовтня 1967 р. одержали лист з Москви від Федорчука Павла Степановича, в якому він надіслав коротку автобіографію, подякував за запрошення зустрітися. Нам пощастило побувати у Москві на вул. Богородський вал, 6, де нас люб’язно прийняв сам Павло Степанович. Ми зачаровано дивились на людину кремезної статури і слухали його розповідь про обстановку в Європі і світі в далекі 30-ті роки, про свою військову біографію. 1 вересня 1939 р. гітлерівці напали на Польщу і за 18 днів окупували її. В цей час Радянський Союз взяв під захист землі Західної України та Західної Білорусії. У визволенні цієї території брав участь і командир взводу Федорчук П. С. У листопаді 1939 р. дивізію, в якій він служив, направили на Карельський перешийок, де розпочався радянсько-фінський військовий конфлікт.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 0

Лебединці пишаються тим, що виколихали для України і світу талановиту і неповторну співачку, народну артистку України Ольгу Петрівну Павловську.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 0

Після Курської битви і перенесення військових дій на територію України Червона Армія громила ворога на всіх ділянках Лівобережної України. Втративши надію її утримати, фашистське командування вирішило зосередити основну увагу на зміцненні так званого «Східного валу» - стратегічного оборонного рубежу по Дніпру, наказ про будівництво якого було видано ще 1 серпня… Наші збройні сили швидко наближалися до широкої і повноводної ріки. Відставали тили, через це недоставало табельних засобів для переправи. Запізнювалися і артилерійські частини. Ці прорахунки командування наступаючі війська змушені були компенсувати самовідданістю та мужністю бійців, їх військовою виучкою, винахідливістю та ініціативою. Серед тих, хто першим переправлявся через Дніпро, були воїни 1031 полку 280-ї стрілецької дивізії 60-тої армії, в якій служив молодший сержант Лев Маркович Маргулян, командир відділення саперів.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 07.06.2010 |Голосов: 0

На Алеї Слави в Андрушівці бюст Героя Радянського Союзу Й. Д. Козлова (фото)встановлювали останнім, бо про подвиги нашого земляка стало відомо пізніше завдяки пошуковій роботі заслуженого вчителя Литовської РСР П. Фролова, який разом із учнями школи № 37 м. Вільнюса надіслав в нашу газету лист. В ньому розповідалося, що генерал-полковник С. Ф. Ушаков написав їм свої спогади і згадав про відважного льотчика-однополчанина, з яким служив у полку авіації далекої дії, яким командувала Герой Радянського Союзу В. С. Гризодубова. Далі слідопити з Прибалтики запитували, чому, читаючи книгу «Золоті Зірки Полісся», вони не знайшли там нариса про нашого земляка з с. Нехворощ Й. Д. Козлова. Замітка ця друкувалася в районній газеті 9 травня 1988 року. Після того розпочався тривалий п’ятирічний пошук краєзнавців першої міської школи, які під моїм керівництвом зібрали матеріали, котрі підтверджували, що Йосип Дмитрович - наш земляк. Було порушено клопотання про встановлення його погруддя на Алеї Слави в Андрушівці.

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-60 61-70 ... 111-120 121-122 « 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 »