ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 54.162.227.37
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.06.2018 17:20

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Архив новостей

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Каталог статей
Визволення Андрушівщини [15]
Визволення Андрушівщини
Походження назв населених пунктів району [34]
Земляки Андрушівщини [24]
Цікаві матеріали про Андрушівщину [26]
Перебування відомих особистостей на Андрушівщині
Геральдика Андрушівщини [4]
Історія Андрушівки [18]
Історія Андрушівського району
Главная »
АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Легенда про похо- дження назви села народилася в сиву давнину і передається з покоління в покоління. До навали монголо-татарської орди поселення називалось «Широка долина». Іменували його так тому, що воно знаходилось у виямку, який оточували пагорби. Населення села жило мирно, займалось мисливством і рибальством та землеробством.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 0

Назву цього населеного пункту, як і села Волиці, народна легенда пов’язує з часами, коли на Україні ще існувало козацтво.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Повна назва - Волиця Зарубинецька, або Велика Волиця походить від слова «воля», «вольниця». Сюди втікали селяни з кріпацтва та інші невільники.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 0

Історія цього поселення сягає сивої давнини. Коли воно датоване - невідомо. Під час навали монголо-татарської орди це поселення було зруйноване і спалене, а людей - кого повбивали, а хто втік в навколишні ліса і сховався від ординців.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Село дуже давнє. Рік заснування невідомий. Розповідають таку легенду про походження назви села. Люди поселення, яке було на місці теперішнього села, займалися тваринництвом.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Стара Котельня, Старосілля в історичних назвах, легендах, переказах (етнографічна історична довідка)

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Цього поселення вже немає. У людській пам’яті залишилася тільки його назва.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Найбільш відома легенда про походження назви цього села така: «Понад річкою в бережку лежало село, невеличке й бідненьке. Селяни, що жили в ньому, належали злому й багатому пану, який завжди жив у місті.

АвторАвтор: Vileon | ДатаДата: 18.12.2009 |Голосов: 1

Про походження назви села є декілька легенд. Наведу найбільш поширені, які розповідають старожили.

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 17.12.2009 |Голосов: 2
(Вероніка Януарівна Морозова)
 
Вероніка Януарівна Морозова
(це її справжнє прізвище) народилася 25 липня 1890 року в Андрушівці, де батько служив урядником, а пізніше писарем. 1908 року Вероніка закінчила Маріїнську гімназію в Житомирі. Тут, у єдиному на теренах Волині середньому навчальному закладі для дівчат, Вероніка зробила перші поетичні спроби.

Як припускають дослідники-літературознавці, це сталося насамперед під впливом її старшої сестри, Людмили Волошки, яка вже 1905 року дебютувала зі своїми поезіями в альманасі «Перша ластівка». Людмила Волошка прилучила Вероніку до творчості Шевченка, Франка, Лесі Українки, які стали її улюбленими письменниками.

Молодша сестра виявилася здібною ученицею, вже її перші літературні спроби були схвально зустрінуті Оленою Пчілкою. Саме Олена Пчілка – видавець журналу «Рідний край» і надрукувала на його сторінках в двадцять п’ятому числі за 1908 рік вірш Вероніки Морозівни «Весною», а в наступному номері – поезію «Ніч». Роком пізніше в тому ж виданні друкуються твори «Така я самотня» (№ 4) та «Вечірні малюнки» (№ 25). Тоді ж В. Морозова обрала собі літературний псевдонім Вероніка Морозівна.
1-10 11-20 ... 91-100 101-110 111-120 121-121 « 1 2 ... 10 11 12 13 »