ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.215.186.30
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 20.05.2024 03:36

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Грудень » 01
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 01.12.2011 |Голосов: 0
В рамках місячника оборонно-масової роботи в Андрушівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбувся конкурс «Ну-мо, хлопці!». Свою готовність служити Батьківщині демонстрували юнаки 10-х класів. Спортивний зал навчального закладу ледве вміщав усіх болільників, які прийшли підтримати своїх ровесників, додати їм впевненості і настрою. Журі конкурсу очолив директор школи С. І. Дисак. Під звуки маршу та оплески до залу заходять учасники двох команд - «Козачки» 10-А класу та «Спарта» - 10-Б. Капітани команд здали рапорти, потім звучали девіз і пісня-привітання. Далі на учасників змагань чекали цікаві завдання: і серйозні, котрі вимагали відповідних знань, неабиякого рівня фізичної підготовки, витривалості, і гумористичного плану. Хвилю щирого сміху викликали, наприклад, конкурси «Біг у ластах», «Проскачи на коні», «З’їж цукерку», котру потрібно було губами дістати в тарілці з борошном. Цікаво було спостерігати за напруженою боротьбою членів обох команд за кожен бал, аби бути кращим суперника. Майбутні захисники Вітчизни змагалися в конкурсах: «Чищення картоплі», «Приший ґудзик», в одяганні протигазу за відповідний час, підтягуванні на перекладині та ін. Найбільше емоцій викликав конкурс жим гирі вагою 16 кг. Юнаки «викладалися» до останніх сил. Демонструючи справжній чоловічий характер, намагалися доказати присутнім і собі, що готові бути солдатами, сильними особистостями. Завмирав, гув від захвату, вибухав оплесками зал, коли окремі юнаки вижимали гирю по 70, 90 разів. Завмерли від захвату і хвилювання навіть члени журі, коли Діма Фесюк з 10-А вижимав гирю сотий раз. За сумою набраних балів реванш брала то одна, то інша команда. І ось перед останнім конкурсом рахунок вирівнявся - 60:60. Переможцем мала стати команда, яка виявиться сильнішою в перетягуванні канату. В обох спробах виграла команда «Козачки» 10-А класу, яку і визнали переможцем. А потім - хвилююча мить - нагородження переможців, яким вручили подяки і подарунки. Подяками і солодкими призами були відзначені і члени команди «Спарта». Взагалі ж всі юнаки продемонстрували справжній бійцівський характер, вперто, іноді на грані зусиль захищали честь обох команд і сфотографувалися на пам’ять. Свято вдалося гарним, емоційним. І вчителі, й учні вдячні спонсорам - В. І. Феркалюку, Л. В. Хоменко, Л. А. Зубрицькій, які сприяли організаторам заходу в його проведенні.
 
Валентина Василюк