ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.239.6.58
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 29.03.2023 21:17

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

«  Лютий 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Главная » 2011 » Лютий » 5 » Пенсійна реформа: реалії і перспективи

Пенсійна реформа: реалії і перспективи

АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 29.03.2023
  Триває обговорення пенсійної реформи. У наших читачів виникає багато запитань, з якими ми і звернулися до начальника управління Пенсійного фонду України в Андрушівському районі О. П. Онищука.
  Чи планує влада починати пенсійну реформу „з себе”? Чи зберігається в нинішньому вигляді механізм призначення спеціальних пенсій (держслужбовці, судді, прокурори, журналісти державних та комунальних ЗМІ тощо). Чи збільшується період, за який враховується заробітна плата при визначенні спеціальних пенсій? Який коефіцієнт заміщення (зарплати пенсією) передбачається для різних категорій спецпенсіонерів?
-Передбачається встановити досить суттєві обмеження для спеціальних пенсій (народні депутати, судді, державні службовці, журналісти державних та комунальних ЗМІ тощо), зокрема їх стосуватиметься встановлення максимального розміру пенсії на рівні 12 прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність; збільшення періоду, за який їм враховується заробітна плата для обчислення пенсії; зниження максимального відсотка для визначення розміру пенсії; виплата спеціальних пенсій при продовженні роботи проводитиметься у розмірі трудової пенсії.
- Олег Петрович, скажіть, яку суму економії очікується отримати в 2011 році у випадку схвалення парламентом усіх запропонованих заходів пенсійної реформи?
- У випадку схвалення парламентом усіх запропонованих заходів пенсійної реформи економія коштів у 2011 року становитиме понад 1,7 млрд. гривень. Реалізація зазначених заходів дозволить скоротити видатки Пенсійного фонду України та зменшити дефіцит його бюджету.
- Наших читачів цікавить, які ж головні особливості пенсійної системи після реформи?
- В Україні передбачене існування трирівневої пенсійної системи: солідарна (І рівень); накопичувальна (II рівень); система недержавного пенсійного забезпечення (ІІІ рівень). З 2004 року впроваджено солідарну систему загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та систему недержавного пенсійного забезпечення. Стан діючої пенсійної системи потребує невідкладного реформування. Передбачається запровадити II рівень пенсійної системи - обов’язкову накопичувальну та збалансувати діючу солідарну пенсійну систему. Запровадження накопичувальної системи дасть змогу урізноманітнити джерела доходів майбутніх пенсіонерів і забезпечити більш високий рівень пенсій. В той же час збалансування бюджету Пенсійного фонду та реформування солідарної пенсійної системи дасть змогу ліквідувати існуючі проблеми - забезпечити стовідсоткову виплату пенсій із солідарної системи та ліквідувати диспропорції у розмірах пенсій, призначених у різні роки. - Погодьтеся, що прожитковий мінімум, до якого дотягують мінімальну пенсію, не забезпечує існування пенсіонера, якщо він вийде на пенсію і не буде працювати. Як держава буде допомагати в цьому випадку?
- За наявності мінімально необхідного стажу (для жінок - 30 років, для чоловіків - 35) розмір пенсії не може бути меншим прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. За кожний рік страхового стажу понад 30/35 років встановлюється доплата у розмірі 1 відсотка мінімального розміру пенсії за віком.
- А в чому полягає суть накопичувальної системи і чи готова до неї країна? Який відсоток відрахувань буде спрямовуватися на персональні рахунки?
 - Накопичувальна система базується на засадах накопичення коштів на індивідуальних пенсійних рахунках та передбачає механізм їх успадкування. Вона дозволить урізноманітнити джерела отримання особою доходів у старості і залучити додаткові інвестиції в економіку держави. Після збалансування бюджету Пенсійного фонду України передбачається розпочати перерахування страхових внесків до Накопичувального пенсійного фонду. Розмір страхового внеску на дату впровадження системи складатиме 2% заробітної плати із подальшим його щорічним підвищенням на один відсоток - до 7%.
- І останнє запитання. Які вимоги ставив МВФ щодо пенсійної реформи? Чи правда, що влада посилила їх пропозиції досить жорсткими пунктами, які боляче вдарять по українцях?
- Вимоги МВФ передбачали, в першу чергу, заходи, які спрямовані на зміцнення фінансового підґрунтя солідарної пенсійної системи та забезпечення бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду. Законопроектом, крім положень, запропонованих МВФ, передбачено також спрощення механізму призначення пенсій, встановлення деяких обмежень, які стосуються пенсійного забезпечення держслужбовців, народних депутатів та ін., а також окремих обмежень для одержувачів спеціальних пенсій.
 
Бесіду вела
Марія ОЛЕКСЮК.

Теги к статье:

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]