ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 16:35

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

«  Лютий 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Лютий » 03
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 03.02.2011 |Голосов: 0
   Позаду - вибори до місцевих рад. Попереду - копітка щоденна праця. Звичайно, більшість обраних голів та секретарів рад - це досвідчені керівники, які не одне скликання працюють в органах місцевого самоврядування. Але є також і новачки, яким необхідно допомогти, щоб вони стали справжніми лідерами територіальних громад. Для сучасного керівника вже недостатньо першого рівня компетенції, який регламентує виконання стандартних операцій та визначених процедур. Громада потребує керівника-професіонала, який зацікавлений і в розвитку власного стилю розв’язання проблем, і в розширенні своїх знань.
   З метою надання практичної допомоги та обміну досвідом роботи в останню п’ятницю минулого місяця районною радою був організований семінар-навчання голів та секретарів місцевих рад, який відкрив голова районної ради О. В. Мельник. Конституція та Закон України «Про місцеве самоврядуванні в Україні» наділяють широкими повноваженнями сільських, селищного, міського голів щодо організації діяльності територіальних громад загалом, організації роботи рад, їх виконавчих органів у різних сферах і галузях життєдіяльності громад. Про їх правові засади розповів керуючий справами районної ради С. А. Михайловський. Ефективна й результативна діяльність місцевих рад та їх виконавчих комітетів неможлива без чіткої організації їхньої роботи та обов’язкового дотримання вимог службового діловодства. Про це наголосила в своєму виступі начальник організаційного відділу районної ради Т. В. Ломберг. Органами сільської ради, що обираються з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її компетенції, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету, є постійні комісії. На питанні організації їх роботи зупинилася головний спеціаліст оргвідділу Г. В. Крушинська. Документи управлінської діяльності органів місцевого самоврядування є документами постійного зберігання і входять до складу архівного фонду України. Зі станом архівної справи в міській, селищній та сільських радах, порядком передачі документів на державне зберігання ознайомила учасників семінару-навчання начальник архівного відділу РДА Н. Л. Леус. Підсумовуючи роботу зібрання, О. В. Мельник наголосив, що для голів місцевих рад необхідний розширений обсяг вмінь та знань аналітично-прогностичної та координаційної діяльності, адже потрібно розробляти стратегію і тактику роботи керованих ними органів місцевого самоврядування на рівні села, селища, міста. Відповідні вміння та знання з організаційно-забезпечувальних функцій передбачають спроможність створювати та впроваджувати механізми нормативно-правового, матеріально-технічного, економічного, фінансового та інших видів забезпечення діяльності керованих головами структур. Координаційні та контрольні функції вимагають сукупності вмінь та знань, що приходять із досвідом професійної діяльності, вміння належного використання існуючої законодавчо-нормативної бази. Тому районна рада, її виконавчий апарат будуть і надалі організовувати семінари-навчання з різних питань, що стосуються роботи органів місцевого самоврядування. І в нинішньому скликанні рада продовжить тенденцію проведення виїзних семінарів на базі однієї з рад для голів рад; практикуватимуться кущові семінари для секретарів. Адже саме такі навчання дають плідні результати.
 
Валерій ШПАКІВСЬКИЙ,
заступник голови районної ради.