ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.238.117.130
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 24.04.2024 16:09

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2011 » Вересень » 22
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 22.09.2011 |Голосов: 0

22 вересня заступник голови районної ради В. Б. Шпаківський, голова районної ради ветеранів Н. А. Горкун, Зарубинецький сільський голова Л. Н. Антонюк, директор місцевої школи В. Л. Атаманська, працівники сільського будинку культури, соціальні працівники та учні школи побували в колишнього партизана, інваліда війни першої групи, фронтовика Аркадія Олександровича Волинця. - Ми ніколи не забуваємо про солдатів Перемоги, - сказав В. Б. Шпаківський, звертаючись до колишнього партизана і фронтовика, - пам’ятаємо і в свята, і в будні. Він дякував А. О. Волинцю, а в його особі всім, хто пройшов крізь лихоліття війни, за те, що вони - живі сторінки нашої історії. Аркадій Олександрович поділився спогадами про партизанську боротьбу з ворогом. ...З перших днів німецької окупації разом із своїми однолітками з Копищ Олевського району, бо звідти родом, він пішов у ліси, де почали організовуватися партизанські загони. Боротьба з ворогом була жорстокою і кровопролитною, ускладнювалася тим, що важко було визначити, де вороги, а де свої. Був випадок, що розвідники діючої армії повбивали партизанських розвідників. Розповів ветеран, як ранньої весни під час переправи через річку загинула велика кільксть побратимів. Їх накрила крига, бо саме скресав лід. Наш герой вцілів чудом. Розказує, що одяг добували в боях, забирали в поліцаїв. Часто голодували. Неодноразово доводилося переховуватися від фашистських каральних загонів. Після визволення пішов у діючу армію, дійшов з боями до Німеччини. - Війна - це бойня. А вцілів, мабуть, тому, що одна полька заговорила і подарувала іконку, - продовжує свою розповідь партизан-фронтовик. Аркадій Олександрович має немало бойових нагород, а в мирний час до них долучилися й нагороди за невтомну працю. Після війни працював у Ворошиловградській (нині Луганській) області на шахті, де познайомився з майбутньою дружиною - Надією Арсентіївною. Поселилися в її рідному селі Зарубинці, побудували хату виростили шестеро дітей. Радіє дідусь, коли на гостину приїжджають сини та доньки, внуки, а їх має 11, підростає вже й 10 правнуків.
Марія ОЛЕКСЮК