ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 34.236.191.0
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 28.05.2024 23:30

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

«  Жовтень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
Головна » 2010 » Жовтень » 01
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 01.10.2010 |Голосов: 0
На виконання доручення Президента України щодо стабілізації ситуації на ринку продовольчих товарів комісією з контролю за цінами на ринку основних продовольчих товарів райдержадміністрації організовано перевірки суб’єктів господарювання на предмет обґрунтованого застосування торгівельних надбавок при формуванні цін на соціально значущі продовольчі товари. Під час перевірки магазину «Харчі» зафіксовані завищені ціни на молоко, сметану, ковбасні вироби та олію (торгівельна надбавка становила 15,8-30% при граничній 15%). В магазині «Макс» та гастрономі №1 виявлено завищені ціни на олію та ковбасні вироби (торгівельна надбавка становила 16,4-28,8% при граничній 15%). В магазині «Фантазія» були завищені ціни на молоко, сметану, масло та ковбасні вироби (торгівельна надбавка становила 19,7- 21,8% при граничній 15%). До порушників застосовані штрафні санкції в розмірі 340,38 грн. З початку року нараховано штрафних санкцій на загальну суму 1601,48 грн.
 
Станіслав ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ,
начальник відділу економіки та розвитку
інфраструктури райдержадміністрації.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 01.10.2010 |Голосов: 0
24 вересня на базі ТОВ «УКР-АГРО РТ» відбувся семінар «День поля» за участю заступника голови обласної державної адміністрації Дейсана М. М. та голови Андрушівської райдержадміністрації Мазура Б. В. в присутності інвесторів даного підприємства Роар Паулсруда та
Йона та Свена Снорасонів.

На семінар запрошувалися керівники фірм-виробників засобів захисту рослин, мінеральних добрив, насіння, кекрівники сільськогосподарських підприємств, які займаються вирощуванням кукурудзи на зерно та соняшника зі всіх областей України. Відкрив семінар голова районної державної адміністрації Мазур Б. В., який коротко ознайомив присутніх з досягненнями та перспективами розвитку Андрушівського району. Організатором Дня поля був «Сервіс-Агроцентр». Його комерційний директор В. Ф. Колесник розповів про історію виникнення даного підприємства, основними напрямками роботи якого є продаж засобів захисту рослин, посівного матеріалу та мінеральних добрив. Далі учасники семінару поїхали на демонстраційні ділянки, де росло 78 гібридів кукурудзи на зерно та 48 гібридів соняшника. Першою демонструвала свої гібриди кукурудзи фірма "ЄВРАЛІС СЕМЕНС УКРАЇНА” - представник Олександр Шишко. Він зосередив увагу присутніх на чемпіоні 2009 року - гібриді кукурудзи ЕС ЛАЙМС (ФАО- 210); потенціал урожайності якого 135 ц/га. Були представлені нові гібриди ЕС МАРКО, ЕС АНАМУР, ЕС МАКІЛА, ЕС БІТЛ, в яких потенціал врожайності - 130-140 ц/га. Демонстрували також 11 гібридів соняшника. Це такі високоолеїнові гібриди, як ПАСІФІК, АРІАНДА, високоолійні, стійкі до вовчка АЙТАНА, ТЕРРА, ТЕЙДЕ та інші. Понад 20 гібридів кукурудзи було представлено фірмою «МОНСАНТО». Її регіональний представник Володимир Вітюк звернув увагу на високоврожайні гібриди ДСК-3511, ДСК-2971, ДСК-2870 та інші. Всього 15 гібридів кукурудзи та 9 гібридів соняшника фірми «MAISADOUR SEMTNCES», нові гібриди кукурудзи - Мас20.Ф, Лайка, Сангрія, соняшника - Мас91.А, Мас92.Б та Мараска також показали непогані результати. Урожайність гібриду кукурудзи фірми "СИНГЕНТА” - КАМЗАС в перерахунку на сухе зерно склала 144 ц/га. Всі представлені гібриди даної фірми мають таку особливість, як виповненість качана і малу серцевину. Найбільше гібридів кукурудзи на демонстраційному полі представлено фірмою «РІОНЕР». З 24 їх видів лише 6 мали урожайність менше 100 центнерів з гектара, решта - більше. Директор фірми «ADOB» Санін Юрій Вікторович ознайомив присутніх з рідкими та кристалічними добривами преміум-класу, що містять мікроелементи для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур. Це такі, як БАСФОЛІАР-36 ЕКСТРА, СОЛЮ (Zn, Fe, Mn, Cu, Mo, B). Ці препарати підвищують урожайність та якість продукції, покращують стан рослин, стійкість до стресових ситуацій, беруть участь у всіх їх фізіологічних процесах. Представник фірми «BASF» Вікторія Потроцька запропонувала присутнім характеристику нових препаратів: протравник ІНШУР ПЕРФОРМ - перший двокомпонентний фунгіцид, протруйник насіння зернових культур широкого спектру дії, регулятор росту ТЕРПАЛ, який стимулює вирівняність посівів, рівновеликий розвиток рослин, формування однорідного стеблестою. Про захист озимої пшениці в осінній період вів мовупредставник фірми «ДЮПОН» Сергійчук О. І.
 
Наталія ЛИСЮК,
головний агроном районного управління АПР.