ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.145.77.114
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 02.05.2024 05:08

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 11.04.2013 |Голосов: 0
5 червня 2012 року було прийнято Закон України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» (далі Закон), який набрав чинності 1 січня 2013 року. Законом встановлються гарантії держави щодо виконання судових рішень та виконавчих документів, визначених Законом України «Про виконавче провадження» та особливості їх виконання. Тобто держава гарантує виконання рішення суду про стягнення коштів та зобов’язання вчинити певні дії щодо майна, боржником за яким є: державний орган; державні підприємство, установа, організація; юридична особа, примусова реалізація майна якої забороняється відповідно до законодавства.
Законом встановлено, що виконання рішень суду про стягнення коштів, боржником за якими є державний орган, здійснюється Державною казначейською службою України в межах відповідних бюджетних призначень шляхом списання коштів з рахунків такого державного органу, а в разі відсутності у зазначеного державного органу відповідних призначень - за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень суду.
Із заявою про виконання рішення суду стягувач звертається до Державної казначейської служби України у строки, встановлені Законом України «Про виконавче провадження», тобто протягом року, якщо інше не передбачене законом. Термін рахується з наступного дня після набрання рішенням законної сили чи закінчення строку, встановленого у разі відстрочки чи розстрочки виконання рішення, а в разі якщо судове рішення підлягає негайному виконанню, - з наступного дня після його постановлення.
Разом із заявою стягувач подає до Державної казначейської служби України документи та відомості, необхідні для перерахування коштів, згідно з переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.
У разі неподання стягувачем документів та відомостей у місячний строк з дня отримання ним повідомлення, Державна казначейська служба України повертає заяву стягувачу. Стягувач має право повторно звернутися до Державної казначейської служби України для виконання рішення суду у строки, зазначені вище, перебіг яких починається з дня отримання стягувачем повідомлення Державної казначейської служби України.
Перерахування коштів стягувачу здійснюється у тримісячний строк з дня надходження до Державної казначейської служби України необхідних для цього документів та відомостей.
Якщо Державна казначейська служба України протягом трьох місяців не перерахувала кошти за рішенням суду про їх стягнення, стягувачу виплачується компенсація в розмірі трьох відсотків річних від несплаченої суми.
Відповідно до вказаного Закону стягнення проводяться, зокрема, щодо виконання судових рішень по виплаті надбавки до пенсії або щомісячного довічного грошового утримання чи державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії, передбачені Законом України «Про соціальний захист дітей війни».
Валентина Сіра,
начальник районного управління юстиції
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 10.04.2013 |Голосов: 0
Чергове засідання клубу любителів поезії «Берізка» було присвячене Дню гумору «Зі сміхом у життя».
Народний гумор особливо багато черпає із бездонної скарбниці українських сатириків: Остапа Вишні, Павла Глазового, Євгена Дударя, Микити Годованця та інших майстрів дотепного слова.
На засіданні клубу були присутні наші земляки Зарудяна Л. С., Кумечко В. О., Хромченко О. О., які у своїй творчості віддають перевагу гумористичному жанру. Іх гуморески, сатиричні мініатюри веселили учасників зібрання.
Веселий настрій на святі дарував сімейний дует у складі Маринки та Юрія Паліїв. Щирими оплесками за виступ дякували присутні Красовській Ф. Б. із Великих Мошківець.
Для гостей жартівливі пісні виконували працівники районного будинку культури Костюк І. В., Самплавська Л. В., Агапова Н. О. та учасниця дитячого зразкового ансамблю «Зернятко» Кондратюк Інна.
Гумор - добрий сміх. Він пройнятий приязню і любов’ю до людей. Жарт, дотепне слово часто впливають ефективніше, ніж будь-які повчання. А як корисно і важливо вміти посміятися із себе! Доброзичливий сміх не ображає, а виліковує, виховує людину. Тож ведучі свята бажали присутнім добрих жартів, веселих щирих друзів та нових дотепних вигадок, авторам - натхнення у написанні сатирично-гумористичних творів.
Феліна Вишневська,
зав. читальним залом районної бібліотеки

На знімку: Л. С. Зарудяна знайомить присутніх із своєю новою поетичною збіркою.
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 01.04.2013 |Голосов: 0
У березні працівники Андрушівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели районну профілактичну акцію «Ехо» під гаслом: «Щастя та злагоду - кожній родині!». Ми здійснили три виїзди мобільного консультаційного пункту, спільно з фахівцями із соціальної роботи відвідано 49 сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, проведено 29 групових профілактичних заходів.
Так, в селах Зарубинці, Городківка, Степок, Стара Котельня, Великі Мошківці, Крилівка, Нехворощ та м. Андрушівка для найуразливіших категорій населення було проведено лекційно-тренінгові заняття на тему: «Алкоголь і його вплив на організм людини», «Куріння - зло для організму», «Шкідливим звичкам скажем «НІ!», «Молодь за майбутнє без СНІДу», «Права дитини», «Молодь і міліція» та відеолекторії «Тест», «Правда про наркотики», «ВІЛ/СНІД», «Крапля алкоголю», «Права дітей». Спільно з кримінально-виконавчою інспекцією УДПС в Андрушівському районі для умовно-засудженої молоді провели "круглий стіл” з питань протидії торгівлею людьми та органами, профілактики правопорушень та злочинності в молодіжному середовищі, в ході якого присутні переглянули відеофільм «Станція призначення - життя!».
Надано 141 індивідуальну консультацію із зазначених проблем для членів сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, дітям, схильним до девіантної поведінки, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.
На виконання Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з функціональними обмеженнями, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей районним центром СССДМ було проведено І етап конкурсу творчості серед дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші», на якому були представлені творчі роботи дітей. Переможцем визнано учня Зарубинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Степана Кіосе, роботи якого подано до Житомирського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для участі у обласному етапі конкурсу.
Працівники Андрушівського районного центру СССДМ продовжують проводити профілактичну та інформаційно-просвітницьку роботу серед різних категорій населення району.

Леся Погоріла,
головнний спеціаліст АРЦСССДМ
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 06.12.2012 |Голосов: 0
7 грудня наша країна вкотре відзначає День місцевого самоврядування. Це свято по праву пов’язують з державними святами доби незалежності і сприймають як дату, що є знаковою віхою у становленні Української держави.
У сучасному світі місцеве самоврядування сприймається як єдино можлива і раціональна модель влади на місцях, один з головних атрибутів громадянського суспільства. Україна визначила місцеву демократію одним їз пріоритетів. І вірна своїм обіцянкам перед континентальною спільнотою, зрештою, за словами очільника нашої держави, переходить від слів до конкретних дій. Сьогодні потужну силу місцевого самоврядування на Андрушівщині представляють 489 депутатів районної, міської, селищної та сільських рад, які здатні принципово і кваліфіковано ставитися до розв’язання кола питань, що належить їх компетенції. Своє професійне свято в районі відзначають понад 100 посадових осіб місцевого самоврядування. Їх копітка праця направлена на вирішення життєво необхідних питань кожного жителя територіальних громад. Тому в день свята хочу подякувати їм за сумлінну працю. Районна рада спільно з районною державною адміністрацією працюють над забезпеченням сталого економічного зростання та підвищення добробуту жителів району, реалізують прийняті рішення щодо розвитку основних галузей виробництва та соціальної сфери, створення додаткових робочих місць, розвитку особистих селянських господарств, газифікації населених пунктів. В районі функціонують 27 сільських, селищна та міська ради. Серед них є ті, досвід роботи яких заслуговує особливої уваги. Там, де працюють ініціативно, дбають про людину, прагнуть уникнути соціальної напруги - рада має авторитет. Не помилились у виборі голови ради бровківчани. Завдяки наполегливості Мельник Н. І. в селі Бровки Перші працюють дитячий садок, будинок культури, лікарська амбулаторія, які утримуються в доброму стані. В цьому році підведено газопровід і запалав «голубий вогник» в селі Волиця (сільський голова Шпаківська С. З.). Задля людей працюють у Гальчинській сільській раді (голова Сушко М. Г.). Спільно з депутатами, виконкомом вирішують питання вуличного освітлення, централізованого водопостачання, утримання доріг. Про майбутнє своєї громади, її розквіт дбають Городківський сільський голова Кебал В. В., Іванківський - Гарбар Н. А., де відновлено роботу дошкільних навчальних закладів. Діти виховуються в сучасних, добротних приміщеннях. Успішно вирішують питання благоустрою підпорядкованих населених пунктів Каменівський сільський голова Ходаківський Г. І. та Малоп’ятигірський сільський голова Радкевич Л. В. Має багаторічний досвід роботи Нехворощанський сільський голова Гетьман В. М. Він першим в сільській місцевості району намагається вирішити проблему забезпечення населення якісною питною водою. Утримання соціальної сфери, вуличного освітлення, доріг - пріоритетні напрямки роботи голови районної асоціації голів сільських і селищної рад, Старокотельнянського сільського голови Бондарчука В. М. Держава високо оцінила роботу Старокотельнянського та Нехворощанського сільських голів. В цьому році орденом «За заслуги» нагороджено Бондарчука В. М. та Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом» Гетьмана В. М. Принагідно хочу подякувати за активну громадянську позицію ветеранам місцевого самоврядування Срібному Б. Р., Войцехівському Б. І., Ковтун Р. Ф., Петелюк Г. Й., Бойку Д. Т., Васильківській К. А., Довгій Н. В., Кременчук Т. Л., Павлушо Н. П., Коренівській М. І. та іншим. Депутатський корпус районної ради шостого скликання є дієвим, професійним, здатним вирішувати свої повноваження в інтересах територіальної громади району. За два роки каденції депутати в сесійній залі прийняли понад 240 рішень щодо покращення функціонування галузей освіти, медицини, культури; вирішення екологічних проблем, а також благоустрою населених пунктів, комунальної власності та ін. Всі матеріали попередньо вивчались і розглядались постійними депутатськими комісіями. Активно працюють комісії з питань бюджету та комунальної власності (голова комісії Казмірчук В. А.), з питань промисловості, транспорту, зв’язку та розвитку підприємництва (голова комісії Іщук Ю. О.), з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та соціального розвитку села (голова Семенюк В. І.); з гуманітарних питань та соціального захисту населення (голова Осадчук О. В.); з питань законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування (голова Гарастівський С. А.). Завдяки підтримці районного бюджету функціонують всі заклади соціальної сфери. Але проблемними залишаються питання утримання в належному стані приміщень шкіл, дошкільних навчальних закладів, лікувальних закладів, установ культури; ремонт та утримання доріг, встановлення вуличного освітлення, забезпечення населення якісною питною водою, утримання територій населених пунктів у належному санітарному стані та інші. Ми зобов’язані вирішити ці проблеми. Для цього кожен з нас повинен піднести планку своєї професійної, політичної, моральної та інтелектуальної відповідальності. Виконуючи Закон України «Про статус депутатів місцевих рад», активно працюють у виборчих та закріплених округах депутати районної ради Хоменко В. А., Олексюк Ю. А., Чуйко М. В., Ющинський Ю. В., Семенюк В. І., Авраменко А. І., Білополець Н. К., Данилюк П. В. та інші. Їх принцип роботи - з перших вуст почути проблеми людей і допомогти спільно їх розв’язати. Усвідомлюючи, що майбутнього не буває без минулого, пам’ятаємо і віддаємо шану людям, які стояли біля витоків діяльності районної ради та всебічно сприяли її розвитку, розвитку територіальної громади. Це перший голова волревкому Попіль М. І., потім Верезумський Леонід, голови райвиконкомів, згодом ради - Зозуля, Цендрівський Олександр, Михайленко А. К., Дубінський Г. Е., Богайчук О. В., Стельмах О. Д., Вовк В. К., Шлапак В. О., Рябчук П. О., Михайловський С. А., Шпаківський В. Б, які своєю щоденною працею вписували незабутні історичні сторінки в літопис Андрушівщини. Але історія - це не лише події минулих віків, це і наші сучасники в селах, селищі, місті. У всі часи найбільшим скарбом Андрушівщини були, є і завжди будуть наші талановиті, мудрі, роботящі люди. Нині у місцевих радах району працюють керівники, покликані внести свіжий струмінь у розвиток територіальних громад. Я переконаний, що з такою командою, з такими традиціями і досвідом ми здатні вирішити найскладніші завдання. Хочу подякувати депутатському корпусу місцевих рад, головам та членам виконкомів, які на місцях спільно з районною радою та районною державною адміністрацією вносять посильний вклад у нашу загальну справу. День місцевого самоврядування - наше свято. Свято всіх громадян, яким близька ідея громадянського суспільства. Свято людей, яких обирає суспільство. Свято гілки влади, котра найбільше наближена до наших громадян.
 
Олександр Мельник,
голова районної ради
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 05.12.2012 |Голосов: 0
Я твердо переконаний, що це саме так. І коли зі мною погоджується все більша кількість наших сельчан, я впевнений, що ми робимо спільну справу, коли благоустроюємо свою Нехворощ. Не буває жодного засідання виконкому чи сесії, щоб не говорили про дальший розвиток соціальної сфери та благоустрій.
Місцевий бюджет - наша сільська казна. Є в ній гроші - діло йде на лад. Основні надходження - від податків. Якби в нас працювало більше підприємців, то й бюджет багатшав би. Вагому частку його складає податок за 230 гектарів земель запасу, які здані в оренду. В цьому році ми зробили переоцінку всіх земель, в тому числі і тих, що є в користуванні громади, - отож збільшилися суми податків з них. Відтак за 115 тисяч гривень з місцевого бюджету ми змогли зробити опалення в другому корпусі школи, також замінили вікна на металопластикові. У весняно-літній період провели ряд благоустрій- них робіт: впорядкували територію кладовища, обгородили його, розбили і заклали парк біля церкви, обгородили територію клубу і дитячого садка. Всього поставили 1000 погонних метрів тину. Деревину шукали самотужки - зрізали старі дерева, виготовили штахети і таким чином вирішили проблему. Хочу подякувати за співпрацю районному центру зайнятості. Згідно укладеного договору з квітня по серпень четверо робітників, що стоять на обліку в РЦЗ, добросовісно працювали в нас на благоустрійних роботах, виконавши таких на суму понад 20 тисяч гривень. Відтак покрасивішали наші вулиці і центр села. Добре, що живемо ми близько до райцентру - туди люди доїжджають на роботу. А повернувшись додому, хочуть, щоб у їх будинках було комфортно. У свій час Нехворощ ми газифікували - голубе паливо мають 70 відсотків дворів. Встановлено нову телефонну станцію на 232 номери. Соціальна проблема для нас, як і для всіх селян, одна - старіє село. Нехворощ свою ми не відносимо до неперспективних, а все ж на сьогодні маємо 100 порожніх хат. Всі раділи б новосіллям, але будівництво нині дороге - люди ремонтують наявне житло, добудовують, реставровують. Життя щораз ставить нові проблеми, а в нас ще є й старі, невирішені. Найперша - прокласти по селу водогін. Маємо дві свердловини, зроблено аналіз води, в стадії завершення вся документація. Треба створити кооператив, який би активно взявся за роботу. Сподіваюся, що наступного року ми цю проблему вирішимо. Непроста це робота - очолювати сільську територіальну громаду. З цим погодяться всі мої колеги. Молодим важче, тим більше в наш такий непростий час. Я, наприклад, головую вже п’яте скликання, але не можу сказати, що все знаю і вмію. Я не проти перейняти чийсь досвід, щоб моїм односельцям жилося краще. В цьому році мене нагородили Грамотою Верховної Ради України. Я вважаю, що це визнання старань не лише моїх, а й всієї громади.
 
Василь Гетьман,
Нехворощанський сільський голова,
ветеран місцевого самоврядування
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 148 149 »