ZEOS

Вы пришли как Гість
Ваш IP адрес: 3.141.2.133
Количество дней с дня регистрации:
Ваш браузер:
Сегодня: 17.05.2024 06:42

Вітаємо Вас, Гість, на нашому сайті!

Сайт мешканців м.Андрушівка. На сайті є опис нашого чудового міста, також ви можете знайти цікаву інформацію про нього. Воно чудове як для туристичних походів, так і для культурних відпочинків.
Карта сайта Контакты Главная
Скрыть рекламный блок

Реклама

Погода в Андрушівці Реклама

Календарь

«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Фотохмаринка

Переводчик сайта

Авторизация

Реклама

Реклама

Опрос

Оцініть мій сайт


Популярные тэги

Андрушівка, Червоне,Антопіль, Бровки Перші, Бровки Другі, Великі Мошківці, Волиця, Волосів, Гальчин, Гарапівка, Глинівці, Городище, Городківка, Жерделі, Забара, Зарубинці, Іванків, Івниця, Камені, Корчмище, Котівка, Крилівка, Лебединці, Лісівка, Любимівка, Мала П'ятигірка, Малі Мошківці, Міньківці, Мостове, Нехворощ, Нова Котельня, Новоівницьке, Павелки, Стара Котельня, Старосілля, Степок, Тарасівка, хутір Чубарівка, Ярешки, Яроповичі. сайти Андрушівки, організації Андрушівки, погода Андрушівка, Андрушівка Чайка, походження назв населених пунктів району, безкоштовне фото на документи, оператори мобільного зв'язку в Андрушівці, установка ліцензійного Windows XP, створення сайтів в Андрушівці, установка антивіруса в Андрушівці, фотоальбоми Андрушівки, Установка супутникових антен, прошивка тюнера в Андрушівці ORTON 4100,Humax Va-FOX,Нumax Va- ACE,GLOBO 7010A, STAR-TRACK 550 SUPER PLUS, EUROSAT 8004, SMART MX-04, Golden Interstar 7700-8001, Andrushivka, Andruchivka, Житомирська область Андрушівка, історія Андрушівки, родина Терещенків, палац садиба Терещенка, ремонт комп'ютерів в Андрушівці, безкоштовна реклама Андрушівка, безкоштовні оголошення, нерухомість Андрушівки, продам, куплю в Андрушівці, погода Андрушівка, Андрушівка фото, друк цифрового фото, професійний ремонт мобільних телефонів,телевізорів, DVD, автомагнітол, відеозйомка весіль 2-ма відеокамерами, весільний фотограф в Андрушівці, Андрушівка фото, мегархів фотографій Андрушівки, організації Андрушівки, карти м. Андрушівка, підприємці Андрушівки, місця відпочинку в Андрушівці, сайти Андрушівки, Андрушовки, інтернет Андрушівки, таксі,де придбати комп'ютер в Андрушівці за низькою ціною і гарантією.

Реклама

Реклама

Счетчики

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Блог
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 04.12.2012 |Голосов: 0
Сільським головою я працюю другий рік. Село знаю добре, бо до цього деякий час працював секретарем сільської ради. У нас 620 жителів. Є ФАП, клуб, бібліотека, 3 торгівельні точки.
Школи, як ви зрозуміли, немає. Але дітей дошкільного віку - 55, молоді до 18 років - 133, до 28 років - 72. Отже, наші Малі Мошківці - не такі вже й старі: 80 дітей - учнів І-ХІ класів шкільний автобус доставляє на навчання до Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Малюків цей же автобус підвозить в селищний ДНЗ «Горобинка». У 12 багатодітних родинах виховується 40 дітей. Неблагополучних сімей немає. Зрозуміло, що таку демографічну ситуацію в населеному пункті маємо завдяки тому, що в сусідньому Червоному функціонують спиртовий і цукровий заводи, де працює частина наших односельців. Хотілося б, щоб більше молоді залишалося в селі, але через відсутність роботи вона виїздить до міста. Свої сімейні бюджети сельчани поповнюють за рахунок доходів з підсобних господарств - люди наші працьовиті, тримають по кілька корів. Всього у сільській череді - понад 130 голів ВРХ. Боляче, що ветерани відходять за межу, а їх обійстя порожніють, від цього смутніють вулиці. Проте спільними зусиллями стараємося благоустроювати село. Вирізали старий парк і на місці нього заклали новий. Розчистили і обгородили кладовище, ставимо огорожу навколо ФАПу. На побудованій капличці, що на цвинтарі, зробили купол. Встановлено Хрест в пам’ять жертв Голодомору. Пайові наділи наших людей знаходяться у ПАТ «Червонський цукровик». Відчутної допомоги від орендарів люди не відчувають - їх соціальні проблеми вирішуємо в міру можливостей самі. Правда, заводчани допомагають нам взимку прочищати дороги. Місцевий бюджет поповнюється податками за землю. А взагалі наша сільська рада дотаційна. Через це нерідко задумане важко здійснити. В нас проблема з водою, висихають ставки, мало води в криницях. Є дві свердловини. Під час розпаювання господарства хотіли передати їх на баланс сільської ради - і тоді, і зараз утримувати й ремонтувати їх нема за що. Але сподіваємося, що мрія про сільський водогін здійсниться. Бо не виходить в того, хто не робить нічого - каже народна мудрість. Ось, наприклад, взялися ми за ремонт клубу, який не лагодився десятиріччями. Чимало зробили власними силами, нас підтримала районна влада, відділ культури. Є початок добрій справі - буде кінець. Головне, що люди в нас дружні, ініціативні, працьовиті.
 
Анатолій Шелепа,
Маломошківецький сільський голова
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 03.12.2012 |Голосов: 0
Для іванківчан головною подією нинішнього року стало відкриття дошкільного навчального закладу. В капітально відремонтоване приміщення закуплено нові меблі, телевізор, пральну машину-автомат, душову кабінку.
Для дотримання теплового режиму і зручностей для дітей і персоналу підведено природний газ, маємо холодну та гарячу воду. Силами сільської ради та батьків обладнано ігрові майданчики. Діти мають всі умови для ігор, навчання та виховання. Дбаючи про умови праці працівників органів місцевого самоврядування, проведено ремонт адмінприміщення сільської ради із заміною вікон та дверей. Із сільського бюджету виділено кошти на заміну вікон в одній із класних кімнат у школі та вхідних дверей у ФАПі. Зроблено ямковий ремонт вулиць 1 Травня, Ковальова, Жовтневої та Житомирської. Жителі наші дружні і завзяті. Саме завдяки цьому було зібрано кошти на ремонт історичної пам’ятки - церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Тепер на храм любо глянути, сюди за духовним зціленням приходять і літні сельчани, і молодь. Висловлюю щиру вдячність членам виконкому ради Лисецькому В. В., Маценку В. Л., Покотилу М. О. та Маніхровському В. С. за допомогу у розвитку соціальної сфери села.
 
Ніна Гарбар,
Іванківський сільський голова
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 17.11.2012 |Голосов: 0
Українська народна пісня - це невичерпне джерело народної мудрості, краси. З неї дізнаємося про життя, побут, звичаї, почуття, настрої простої людини. Саме такі пісні звучать у виконанні фольклорного ансамблю «Веретенце», який був створений в 2008 році викладачем Виставкіною Нелею Ігорівною при філіалі Андрушівської школи мистецтв в смт. Червоне. То весело і жартівливо, то щиро і задушевно ллється багатоголоса українська пісня з уст учасників ансамблю Іванченко Каті, Савченко Лізи, Оксанюк Тані і Голубівської Інги. За час свого творчого існування колектив неодноразово займав переможні місця в обласних та всеукраїнських конкурсах, не став винятком і 2012 рік. Ансамбль пройшов відбіркові тури, а 9 листопада на фінальному концерті-конкурсі телевізійного проекту Першого національного каналу «Крок до зірок» в м. Києві посів перше місце в номінації «Вокальні ансамблі”. Журі у складі народних артистів України Алли Попової, Наталії Бучинської, заслуженого артиста України Андрія Князя, музичного продюсера Владислава Ьагінського, ректора Київського інституту культури і мистецтв Михайла Поплавського високо оцінило виступ ансамблю «Веретенце». Учасники колективу, викладачі, батьки щиро вдячні всім, хто організовував конкурсні поїздки та надавав фінансову підтримку, особливо Герою України Т. В. Засусі.
 
Ольга Яремчук,
директор школи мистецтв
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 16.11.2012 |Голосов: 0
В цьому переконалися аграрії не лише нашого району, а й багатьох областей України. Створивши на орендованих землях колишнього колгоспу «Перемога» насінницьке господарство, НВМП «Антарія» забезпечило його достатньою кількістю мінеральних добрив, які вносять з додаванням мікроелементів. Є в господарстві оновлений машино-тракторний парк. Всі механізатори досвідчені й відповідальні. Високий рівень агротехніки, дотримання сівозмін, обробіток посівів засобами захисту від хвороб та шкідників - і все своєчасно, добросовісно, бо колектив працює на спільний результат. А він В ДП «Оранта» завидний: в цьому році, незважаючи на посуху, майже на 700-гектарній площі добре вродили всі насінники. Найбільший урожай дала озима пшениця - по 56,4ц/га, яра - по 41,9, ц /га, ячмінь - по 40,9 ц/га, гречка - по 11 ц/га. Все насіння класу еліта і супер-еліта. Над його доочищенням, фасуванням працюють і підсобні робітники, і механізатори, які вже впоралися із польовими роботами та поставили техніку на зберігання. Анатолій і Олег Лонські, Леонід Пилявець, Володимир Аврамець  вправно насипають, зашивають і відвантажують посівний матеріал, а Олег Трикуцев відвозить і розвантажує його у складському приміщенні. Господар, який прагне виростити на своїх чи орендованих землях гарний урожай, може без проблем купити тут потрібне насіння зернових та технічних культур. Понад 400 тонн озимих зернових вже реалізовано під посів аграріям району, області, інших регіонів України. Ще чекають свого покупця приблизно 700 тонн насіння ярих.
 
Наталія Лисюк,
начальник відділу управління
агропромислового розвитк
АвторАвтор: Crypton | ДатаДата: 15.11.2012 |Голосов: 0
Шановні працівники сільського господарства, а також підприємств, що обслуговують сільськогосподарське виробництво, хлібороби-ветерани! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята - Дня працівників сільського господарства.
Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але важливій галузі, - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров’я, добробут та достаток людей. В усі часи праця хліборобів була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з почесним ремеслом - сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва, по праву називають годувальниками. Завдяки Вашій хазяйновитості, працелюбності, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Низький уклін всім Вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Для хліборобів кожен рік має свої особливості, без врахування яких домогтися належної врожайності вкрай важко. Нинішній рік для аграріїв району був непростим. І все ж урожай зернових без кукурудзи зібрали хороший - 58,0 тис. тонн при середній урожайності 30,7 цнт/га. Ще очікується отримати 80 тис. тонн кукурудзи на зерно. Проти минулого року зібрано більше на 2,5 тис. тонн соняшнику та 3 тис. тонн сої. Підбиваючи підсумки жнив, варто зауважити, що вагомий вклад в районний коровай зробили трудівники ТОВ „УкрАгро РТ” (керівник Якимчук С. А., головний агроном Маркевич В. М.) - 11,0 тис. тонн, ПП «Імпак» (керівник Маліновський С. В., головний агроном Колодніцький О. Ю.) - 6,8 тис. тонн, ТОВ СП «Спіка» (керівник Авдєєв Г. О.) - 5 тис. тонн. Серед фермерських господарств кращих результатів досягли СФГ «Демитра» та «Ткаченки». Високий урожай зібрано своєчасно, з найменшими втратами завдяки добросовісній праці комбайнерів, механізаторів, водіїв. Сумлінно працювали механізатори Ракович Ігор, Цимбрович Олександр, Петрук Дмитро з Волиці, Куценко Сергій, Коваленко Тарас, Мартинюк Анатолій із Зарубинець, Ващенко Віктор, Галінський Євген із Старої Котельні, Кравець Микола, Кравчук Георгій з Гальчина, Опанасюк Дмитро із сортодослідної станції, Зінькевич Сергій, Рудюк Віктор, Козачук Микола, Шиманський Іван з Бровок Перших, Захарко Василь з СФГ «Демитра», водії Колодюк Костянтин із ТОВ СП «Спіка», Діхтярьов Микола з ПАТ «Андрушівське». Важливе місце в аграрному виробництві належить бурякоцукровому комплексу. В поточному році площа під цукровими буряками зосереджувалася в ПСП «Агрофірма «Світанок» та ТОВ «Хортиця Нова», де з кожного гектара отримано понад 390 центнерів солодких коренів. З року в рік ритмічно працює ПАТ «Червінський цукровик», вже на сьогодні перероблено 172 тис. тонн цукросировини, вироблено 20 тис. тонн цукру. Восени необхідно не тільки зібрати та зберегти вирощений урожай, а й закласти основи врожаю наступного року, тому сьогодні всі працівники сільського господарства трудяться на майбутнє. Під урожай 2013 року господарствами району посіяно озимих культур на загальній площі 9,4 тис. га, що на 1,7 тис. га більше площ минулого року, в тому числі озимої пшениці - 8,1 тис. га, озимого ячменю - 924 га, жита - 320 га, 2360 га озимого ріпаку. Відомо, що без тваринництва не може бути повноцінного сільського господарства. На сьогоднішній день 10 господарств району утримують велику рогату худобу та свиней. З вагомими результатами підійшли до свята працівники тваринницької галузі. Зокрема, у сільськогосподарських підприємствах району стабілізовано чисельність поголів’я сільськогосподарських тварин. Зростає виробництво тваринницької продукції. Збільшено проти цього періоду минулого року валове виробництво молока на 10766 центнерів (121%), виробництво м’яса тварин і птиці на 2302 центнери (144%). За останні роки помітно зросла продуктивність молочного стада. Якщо у 2009 році надій на корову становив 2440 кг, то вже за 10 місяців поточного року цей показник складає 3157 кг. Таких результатів досягаємо завдяки невтомній праці всіх працівників аграрного сектору. Особливо слід відмітити плідну роботу трудівників, керівників і спеціалістів ТОВ "Сервіс Агро”, СТОВ "Хлібороб”, "Добробут”, "Старокотельнянське”, ПОСП "Надія”. В цих підприємствах виробляється переважна частина всієї тваринницької продукції району. Високих темпів у розвитку тваринницької галузі набирають у ТОВ "Сервіс Агро” (керівник Дідківський А. В., головний зоотехнік Тимчак С. В.). Тут завезено високопродуктивне племінне молочне стадо, реконструйовано фермські приміщення, побудований і діє доїльний зал, застосовується повноцінна, збалансована годівля дійного стада, яка забезпечує його заплановану високу продуктивність. На сьогодні в господарстві нараховується 3000 голів великої рогатої худоби з них 700 корів. Середньодобовий надій на корову в цей період складає 16-18 кг. За попередніми підрахунками господарства району завершать рік з прибутками на суму 18 млн. гривень. Заробітна плата працівникам сільськогосподарських підприємств виплачується вчасно, заборгованість відсутня. З ініціативи Президента України та Уряду прийнято ряд постанов на підтримку сільгосптоваровиробників. Це, зокрема, часткове відшкодування вартості закуплених племінних нетелів та корів молочного і м’ясного напряму продуктивності, вартості будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень, витрат на закупівлю установок індивідуального доїння, дотація за вирощування і збереження телят до 15-місячного віку, за вирощений і проданий на забій молодняк ВРХ та свиней, для підтримки фермерів по частковому відшкодуванню затрат на закупівлю племінних нетелів, підтримка бджолярів. Селянська праця завжди вважалась однією з найважчих, тож і люди, які працюють у сільському господарстві, відзначаються витривалістю, відповідальністю, терпінням, відданістю землі та умінням на ній працювати. Ми всі усвідомлюємо, що тільки завдяки розвитку сільського господарства можливо підтримувати і розвивати соціальну сферу села, вирішувати нагальні проблеми сьогодення. В цей святковий день щиро зичимо всім Вам міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Нехай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху, а життєві шляхи будуть широкими і ясними, поля - просторими й урожайними, а люди, задля яких працюєте, - щасливими і вдячними.
 
Анатолій ГОРКУН,
начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації
« 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 148 149 »